Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кореспонденти, які працюють на війні, ініціювали нагороду для героїв.

Українські журналісти, які працюють на війні, започаткували власну відзнаку для наших військових. Це – медаль "За довіру". Достойних визначали шляхом голосування. Це ті люди, які не лише допомагали фіксувати агресію Росії проти України, а й не раз рятували моїм колегам життя. На вручення до Києва, більшість прибули прямісінько з передової, йдеться у сюжеті ТСН.

За майже два з половиною роки війни пережити разом довелося чимало - потрапляли і в засідки, і під обстріли. Фронт спільний - проти Російської агресії. Часто-густо, щоби показати правду про злочин проти України, військові ризикували життями, прикривали - аби журналісти змогли відзняти факти окупації наших земель. І звісно, довіра в цьому всьому посідала ключове місце.

Українські артисти Арсен Мірзоян, Світлана Тарабарова, Сергій Кузін, гурт "Українські Барви" та "Тарута" виступили на премії та подарували військовим справжнє свято.

До Києва з'їхалися командири, рядові військові, волонетри, лікарі, родичі тих, хто так і не повернувся з війни. Кого нагороджувати - військові кореспонденти визначалися через голосування. Загалом - понад шістдесят нагород.

Зауважимо, нагороду планують вручати щороку. І всі ми сподіваємося, що наступного разу це вже буде відбуватися в мирній Україні.

Відео Українські журналісти, котрі працюють на війні, нагородили військових власною медаллю

Залиште свій коментар

Вибір редакції