Міс глядацьких симпатій України: приголомшливий життєвий шлях, який змусив змінити умови конкурсу

Дівчина перемогла рак і одразу ж записалася на конкурс краси.

Важливим життєвим звершенням став конкурс "Міс Україна" для Дарини Мітченко, яка отримала приз глядацьких симпатій. Модель захворіла на рак і змушена була тривалий час лікуватися, а після перемоги над хворобою здійснила мрію про подіум на конкурсі краси, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До 2015 року дівчина заробляла на життя своєю зовнішністю – працювала на показах мод у різних країнах. Однак потім дивна припухлість на шиї виявилася лімфомою – однією з найскладніших форм рака. Дівчина пройшла 8 курсів хіміотерапії та 17 курсів променевої терапії, свій стан порівнювала з сильним похміллям, яке триває тижнями. Під час лікування Дарина втратила волосся та брови, а також додала у вазі 12 кілограм. "Я була в штучному клімаксі для збереження дітородної функції. Я надзвичайно мрію про велику родину, хочу мінімум троє-четверо дітей. Для мене було дуже тяжким оце очікування – чи зможу я мати дітей", - зізнається красуня.

ВідеоУчасниця конкурсу "Міс Україна" розповіла, як поборола рак та змінила своє життя

Дівчина явила собою приклад мужньої боротьби з хворобою та неймовірного оптимізму. Саме вона вигадала хештег #ракдурак, який перетворився на флешмоб і став популярним серед людей, котрі намагаються перебороти онкологію. "Порада одна: живіть, тут і зараз! Вдихніть цей аромат життя!", - радила вона у відео, котрі знімала під час своєї хвороби. Рік тому хвороба відступила, і Дарина одразу ж подала заявку на участь у проекті "Міс Україна".

Серед учасниць конкурсу вона була одна з найстарших і для неї зробили вийняток – трохи змінили умови конкурсу, за якими не повинно бути жодних проявів штучної краси. Зокрема, волосся має бути натуральним, а Дарина своє нарощувала в салоні. Це стало порушенням умов конкурсу, на яке свідомо пішли організатори. Мітченко отримала найбільшу кількість SMS на свою підтримку від глядачів. І вирішила, що тепер не лише сама працюватиме моделю, а й учитиме дефіле інших і продовжуватиме допомагати тим, хто ще не поборов рак. Дарина впевнена, що саме хвороба навчила її любити і світ навколо, і себе такою, як є.

Як уже повідомлялося, друга віце-міс Україна Емілія Шах запам'яталася глядачам і журі конкурсу краси своєю поведінкою під час конкурсу купальників. Дівчина була єдиною з 24 фіналісток, котра не скинула халат, і тим самим порушила правила заходу.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар