"Міс Україна 2016" розсекретила, чим дивуватиме журі світового конкурсу краси

Олександра Кучеренко завітала у гості до "Світського життя".

Цьогорічна "Міс Україна", яка не змогла згадати ім'я українського прем'єр-міністра, у коштовній короні розповіла, як підтримує себе у формі, йдеться у "Світському житті".

Дівчині на конкурсі випав нещасливий у народі номер – 13. Втім тепер вона впевнена: це буде її вдалим числом.

"Зазвичай, мені потрапляв 14-й номер, у школі, або коли отримувала білети на ЗНО. І він був для мене щасливим. Але коли я отримала 13-й номер і здобула перемогу, я зрозуміла, що мій щасливий номер – саме 13", - каже Саша.

Красуня розсекретила ціну коштовної корони - 250 тисяч доларів.

"На ній більше тисячі коштовного каміння, біля семиста грамів білого золота. Важить вона близько двох кілограмів", - зазначила вона.

Дівчина з пяти років захоплюється бальними танцями і саме на них робить ставку у підготовці до цьогорічного "Міс Світу".

"Майже кожного дня в мене тренування, завдяки танцям я пластична і гарно виглядаю. Я танцюватиму на "Міс Cвіту", тому що маю показати свій талант. Я сподіваюся, що виграю конкурс талантів, який буде там", - припустила зірка.

Олександра розповіла, що із партнером по танцях їх пов'язує міцна дружба, а от на питання ведучої про бойфренда ніяковіло зауважила, що в неї усе ще попереду.

Нагадаємо,  "Міс Україна 2016" станцювала із Анатолічем запальну румбу у студії "Сніданку з 1+1".

ВідеоМіс Україна-2016 про щасливі цифри та козирні таланти для світового конкурсу краси

Залиште свій коментар

Наступна публікація