Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Міс Україна" Кучеренко зізналася, як її зустріли в університеті після "Танців з зірками"

Олександра повернулася до навчання через два місяці відсутності.

"Міс Україна 2016" Олександра Кучеренко окрім танцювальної кар’єри активно розвиває і модельну, йдеться у "Світському житті".

Дівчина закрила показ дизайнера Олександра Очеретного у Вінниці. Саме у нього одягається дружина прем’єр-міністра України, Олена Гройсман.

До слова, під час конкурсу минулого року Олександа не змогла назвати, хто займає цю посаду в державі. Тепер вона міркує і цікавиться тим, чи знає її прізвище Володимир Гройсман так само, як вона тепер знає його.

Після проекту "Танці з зірками", де Кучеренко була в парі з Комаровим, дівчина повернулася до навчання у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Відео Олександра Кучеренко розповіла, який Дмитро Комаров насправді

"Було дуже приємно чути від одногрупників, від завкафедри те, що вони вболівали за нас", - зазначає красуня, додаючи: пропущені два місяці пар можна вважати практикою, адже вона навчається кафедрі кіно і телемистецтва.

Про свого партнера на проекті танцівниця зазначила, що "ніхто не кричав і не психував".

Олександра Кучеренко_2
instagram.com/aakucherenko
Олександра взяла участь у показі Олександра Очеретного у Вінниці

"Хоча, звісно, були нерви. Танці – це не тільки фізичне напруження, а й дуже сильне емоційне, психологічне. Для людини, яка ніколи не була в танцях, зрозуміло, вийти на паркет і танцювати – це, дійсно, величезний стрес. Навіть більше, ніж для мене ", - підсумувала вона.

Нагадаємо,  у шоу "Танці з зірками" Олександра Кучеренко та Дмитро Комаров добровільно поступилися місцем Юрію Ткачу та Ілоні Гвоздьовій. Мандрівник пояснив, чому прийняв таке рішення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції