"Міс Україна Всесвіт-2017" Краснікова виступала на конкурсі із травмою. Як дівчина йшла до перемоги

Яна вперше брала участь у першості серед красунь.

Юна "Міс Україна Всесвіт-2017" Яна Краснікова у своєму першому змаганні краси виборола перемогу. 18-річна дівчина отримала коштовну корону та право представити Україну на цьогорічному "Міс Всесвіт".

Яна обійшла 15 конкуренток та завоювала титул, попри травму. У своєму фотоблозі, окрім світлин у купальнику, Яна показала процес лікування ноги.

"Як же мені шкода, що найважливіша подія, участь в конкурсі Miss Ukraine Universe 2017, збіглася з травмою зв'язок. Дострибалася я. І тепер мені доводиться поєднувати репетиції з болем у нозі. Я дуже сподіваюся на те, що до фіналу я буду в порядку! Побажайте мені удачі", - просила дівчина чотири дні тому.

Міс Україна Всесвіт 2017 Яна Краснікова_8
instagram.com/yanakrasni

Міс Україна Всесвіт 2017 Яна Краснікова_7
instagram.com/yanakrasni

Міс Україна Всесвіт 2017 Яна Краснікова_5
instagram.com/yanakrasni

Така прикрість не завадила Красніковій виграти та вразити журі вокальним талантом: під час конкурсу Яна виконала гімн України рідною та англійською мовами.

Новоспечена володарка титулу розповідала – саморозвитком займалася з дитинства. Вона володіє кількома іноземними мовами та продовжує їх вивчати.

Міс Україна Всесвіт 2017 Яна Краснікова_3
instagram.com/yanakrasni

Міс Україна Всесвіт 2017 Яна Краснікова_6
instagram.com/yanakrasni

Міс Україна Всесвіт 2017 Яна Краснікова_1
instagram.com/yanakrasni

міс Україна Яна Красникова_2
ТСН.ua

"У дитинстві мені завжди казали, що моє найголовніше завдання - це вчитися і розвивати себе. Я займалася вокалом, кінним спортом, акторською майстерністю, танцями, малюванням, володію іноземними мовами: англійською, іспанською, французькою, вчу португальську, китайську та італійську. Я брала участь у численних міжнародних конкурсах та посідала почесні місця. Але найбільші мої досягнення ще попереду!" - сказала Яна "Комсомольской правде в Украине".

Міс Україна Всесвіт 2017
ТСН

Міс Україна Всесвіт 2017 Яна Краснікова_10
instagram.com/yanakrasni

Міс Україна Всесвіт 2017 Яна Краснікова_9
instagram.com/yanakrasni

У візитівці Яни на "Міс Україна Всесвіт" йшлося про її прагнення представляти нашу країну на міжнародному конкурсі, аби там продемонструвати силу характеру.

Я в шокована, чесно, я навіть не очікувала. Я зараз навчаюся на психолога у коледжі", - розповідала Краснікова кореспонденту ТСН.

Нагадаємо, під час "Міс Україна Всесвіт-2017" виступали Тіна Кароль та Оля Полякова. Зірки представили яскраве шоу.

ВідеоНовою "Міс Україна Всесвіт" стала 18-річна киянка

Залиште свій коментар