Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Містичний хорор та самогубство красуні: фільммейкер з Нью-Йорка створив кліп на пісню DakhaBrakha

Режисер Сашко Даниленко екранізував музичну роботу "Монах".

Український етногурт DakhaBrakha, трек якого пролунав у рекламі з колишнім футболістом Девідом Бекхемом, представив анімаційне відео на композицію "Монах".

Фільммейкер з Нью-Йорку Сашко Даниленко презентував свій анімаційній хоррор, за мотивами пісні DakhaBrakha.

Ідею створення “Монаха” режисер виношував майже два роки, а реалізував її власноруч за три місяці за допомогою акварельної фарби і сотні ескізів.

“Цікаво, що народна пісня-першоджерело “Монаха” була весела та жартівлива. DakhaBrakha зробили її серйозною та тривожною. А я вирішив посилити цей ефект, додавши драми та містики. Для мене головною темою стало сприйняття правди та неправди. Метаморфоза моралі. Це історія не тільки про монаха, а про будь-яку людину, на чию долю випадають надмірні вимоги та моральні сподівання”, - поділився Даниленко.

DakhaBrakha
dakhabrakha.com.ua

Митець особливо наголошує на важливих деталях, які червоною ниткою проходять через всю сюжетну лінію “Монаху”. Вінок, що символізує одвічну дівоцьку красу, з'являється на голові чарівної дівчини, що заволоділа серцем монаха. Потім як закладка в його молитовнику. Ті ж самі квіти з вінку ростуть на могилі дівчини, як згадка про нещодавні події.

За сюжетом анімаційного кліпу молодий священик приїжджає в село, де закохується в дівчину. Але замість гучного весілля історія закінчується тим, що юна красуня коїть самогубство, а священнослужитель сивіє, обіймаючи вінок дівчини. Сподіваючись, що вино заллє скорботу, монах незабаром досягає дна саморуйнування.

Нагадаємо, етногурт DakhaBrakha в день незалежності України виступили на НСК "Оліпійський" перед концертом "Океану Ельзи". Музиканти виконали програму зі своїх найвідоміших композицій, а також зіграли декілька нових пісень. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції