Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Миє і носить на собі": дружина Віктора Павліка розповіла, як він турбується про хворого сина

"Миє і носить на собі": дружина Віктора Павліка розповіла, як він турбується про хворого сина

Катерина зауважила, що артист активно бере участь у житті сина.

Дружина українського співака Віктора Павліка, його концертна директорка Катерина Реп'яхова відповіла тим, хто звинувачує її чоловіка, що він не допомагає хворому сину.

Катерина записала stories у своєму Instagram, в яких зауважила, що якщо вона про щось з їхнього з Віктором життя не розповідає, то це не значить, що цього не відбувається. Зокрема, це стосується ситуації з сином Віктора Павліка Павлом, який бореться з раком.

Віктор павлік з сином
facebook.com/vpavlik100
Віктор Павлік з сином
Стосовно ситуації, якщо ми чогось не показуємо, це не значить, що цього не відбувається. Не значить, що Віктор не турбується про сина, не їздить туди. Я вважаю, це було б дивно, якби я транслювала такі речі, як придбання візка. Це всі відбувається у нашому житті. Я не думаю, що це було б приємно Віктору і Паші, якби я про це розповідала. Якщо я чи Віктор не показуємо чогось у своєму житті, це не говорить про те, що цього не відбувається, що Віктор не їздить до сина. Він їздить, він турбується, він його миє, він носить на собі. Він його возить до лікарні. Просто я вважаю, не варто розповідати про це, тим більше у своєму блогу
наголосила Реп'яхова

Наразі подружжя перебуває в Одесі, де ввечері Віктор Павлік дасть концерт. Разом з тим Катерина показала, що Павлік встигнув поплавати з дельфінами у дельфінарії перед виступом і зумів трохи розслабитися.

Віктор Павлік з дружиною_1
instagram.com/repyahovakate

Зауважимо, що раніше Катерина Реп'яхова відповіла на критику концертів Віктора Павліка, коли син важко хворий. Катерина зазначила, що це робота виконавця і сам Павло хоче, щоб зірковий тато продовжував виступати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції