Перейти до змісту
Млосна Даша Астаф'єва у ретрообразі сексуально зачитала хіт гурту "Руки Вверх"

Млосна Даша Астаф'єва у ретрообразі сексуально зачитала хіт гурту "Руки Вверх"

Знаменитість записала нове відео з циклу своїх київських історій.

Співачка та акторка Даша Астаф'єва, яка у ретрообразі еротично поласувала київською перепічкою, випустила ще одне відео у рамках циклу своїх історій.

Цього разу артистка знову в ретрообразі постала у відомому ресторані "Вавилон", що розташований у столичному Будинку Кіно. Це легендарне місце за 42 роки існування побачило чимало діячів світового мистецтва і, ймовірно, пам'ятає чимало історій кохання. Це відео - данина всім розбитим серцям. Воно показує, що навіть страждати можна гарно і зі смаком.

У ролику фанати побачать Астаф'єву у чорній сукні в горошок з доволі пікантним декольте. За келихом вина артистка сексуально та дещо сумно читає хіт гурту "Руки Вверх" "Он тебя целует".

"Ця пісня особлива для мене. Адже з неї почалася вся ця епопея з короткометражками. Як я вже розповідала раніше, саме ця пісня прийшла до мене уві сні в цій дивовижній віршованій формі. Для її ілюстрації ресторан "Вавилон" був обраний невипадково. Адже він, як і сам Будинок Кіно, вже є однією великою київською історією, яку можна відчути, тільки-но ступивши на поріг. Я дуже ціную такі місця-телепорти, за допомогою яких можна трохи відмотати час назад", - зізналася зірка.

Це відео завершує першу трилогію "Київських історій". Як зізнається сама Даша, нові ролики будуть масштабнішими й в них можна буде помітити деяких знайомих осіб, а віршована данина буде віддана й українським композиціям.

Нагадаємо, що місяць тому Даша Астаф'єва у ретрообразі з довгою косою проїхалася столичною підземкою.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин