Модель plus-size Тетяна Мацкевич розповіла, як завойовувала місце у модельній індустрії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Член журі "Модель XL" поділилася порадами для пишних жінок.

Суддя проекту "Модель XL" та відома латвійська модель plus-size Тетяна Мацкевич, яка порадила, як перетворити свої недоліки на плюси, прикрасила обкладинку журналу "Телескоп".

У інтерв’ю зірка розповіла про свій шлях до успіху та поділилася порадами для пишних жінок.

Як виявилося, Тетяні не одразу вдалося завоювати місце у модельній індустрії Латвії.  Після успішних знімань для одного з каталогів одягу, дівчина думала, що їй з легкістю вдасться підписати контракт з однією з модельних агенцій. Але після кількох невдалих спроб, Тетяна зрозуміла, що моделінг в Латвії не готовий працювати з пишними жінками:

"Мене спочатку запросили взяти участь у фотосесії для каталогу одягу, він вийшов успішним і мене почали звати на знімання. Але з часом, коли я захотіла піти на роботу до модельної агенції, всі відмовляли. Також потрібно враховувати, що в той час поняття "модель plus-size" в Латвії взагалі не існувало, і я прийняла для себе рішення започаткувати цей напрям у своїй країні, адже по-іншому у мене не було перспектив розвитку власної кар’єри. Саме тоді я заснувала рух бодіпозитиву у Латвії і стала розповідати людям, що це нормально, що не всі дівчата худі", - поділилася спогадами Тетяна.

Тетяна Мацкевич_2
прес-служба каналу "1+1"

Модель також поділилася із читачами порадами для пишних жінок, які допоможуть кожній жінці почуватися впевнено та досягати власних цілей:

"Особисто для себе я виділила кілька правил, які завжди мотивують мене ставати краще. Потрібно навчитися "чути" компліменти, адже багато жінок сприймають їх як лестощі. Мені говорили, що я гарно виглядаю, а я думала раніше, що це сказано тільки заради якоїсь вигоди. Також важливо вірити в себе,  проводити самоаналіз та  працювати над собою. Жінці важливо вміти подати себе. Але треба враховувати, що пишні дівчата виглядають завжди старше своїх років", - зауважила Тетяна.

Тетяна Мацкевич_3
прес-служба каналу "1+1"
Тетяна Мацкевич та Андре Тан

Також модель поділилася історією своєї подруги і зауважила, що так поводитися не варто.

"У мене є знайома стиліст по волоссю. Вона набрала вагу після хвороби, дуже комплексує і одягається в різні балахони. Так робити не варто, є багато стильного одягу, який дозволить жінці з формами виглядати бездоганно", - впевнена Мацкевич.

Тетяна Мацкевич_4
прес-служба каналу "1+1"
Тетяна Мацкевич та Богдан Юсипчук

Нагадаємо, вже 4 вересня о 21:30 на екрани вийде перший випуск другого сезону революційного проекту "Модель XL" із суддями Катериною Осадчою, Андре Таном, Тетяною Мацкевич, а також Богданом Юсипчуком. Щовівторка в новому сезоні реаліті-шоу учасники з пишними формами будуть ламати застарілі стереотипи у світі моди і доводити собі і оточуючим, що природна краса - це привабливо і сексуально, проходячи ряд випробувань під наглядом суворого журі.

Вибір редакції