Модні прогнози дизайнерів і спеціальна поштова марка: у Києві стартував ювілейний Ukrainian Fashion Week

Український тиждень моди святкує 20-річчя.

На відкриття вже 20-го за рахунком Ukrainian Fashion Week гості, більшою мірою, завітали у вбранні стилю гранж, йдеться у сюжеті ТСН.

Втім, дизайнери стверджують: у прийдешньому сезоні в моді жіночність.

Нині стартував вже 20-й, ювілейний український тиждень моди, у зв'язку із чим організатори представили святкову поштову марку. Впродовж наступних днів 67 дизайнерів продемонструють, що саме стане трендом наступних весни та літа.

Голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська наголошує: радіє, що за 20 років Україну вдалося поставити на модну карту світу.

За традицією, модну подію відкрив показ дизайнера Лілії Пустовіт. Вона була однією із перших українських модельєрів, хто демонстрував свої колекції у Франції.

ВідеоУ столиці розпочався Український тиждень моди

У вбранні своєї марки Лілія використовує українські символи.

"Жінка має бути жінкою в будь-якому випадку. Наприкінці, у нас є білі сукні в сітку. Це – як біла матриця. Від нас залежить, чим заповнимо кожну клітиночку", - стверджує Пустовіт.

Анастасія Рябоконь, дизайнер бренду Lake зазначає: у моді ніжні кольори у поєднанні із яскравими акцентами.

Цікаво, що більшість вбрань від українських дизайнерів було розкуплено ще до їхнього показу на великому подіумі.

Нагадаємо, саме з Ukrainian Fashion Week починала модельну кар'єру перша українка у Victoria's Secret – Дар'я Хлистун. В інтервю сайту ТСН.ua дівчина поділилася подробицями свого потрапляння в одне із найвідоміших шоу у fashion-індустрії.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар