Могилевська пригадала, як ховалася за кермом "Таврії" від Білик та Нікітіна

Зірка позичала батьківське авто у 90-ті.

Українська співачка Наталія Могилевська, яка осідлала величезну летючу полуницю, у дев'яності, часто пересувалася містом на метро та батьківській "Таврії", йдеться у "Світському житті".

Артистка пригадала, як ховалася за кермом "Таврії" від Білик та Нікітіна, які приїздили до Палацу "Україна" на престижному авто.

"Коли Іра Білик вже їздила на Mercedes, в неї він був року десь 93-го, ми зустрілися біля в'їзду до Палацу "Україна". І я бачу, як їдуть Білик з Нікітіним з тусівкою на цьому вишневому Mercedes, а я сиджу в "Таврії" і мені так незручно і я ховаюся, поки вони пройдуть, щоб ніхто не бачив. З цією "Таврією" постійно щось відбувалося, а я була у білому пальто, я вміла затягнути дротики, поміняти колеса. А коли вона в мене закипала, а робила вона це регулярно, а я, модна дівчинка, відкривала капот, а в мене все вибухало і лилася іржава вода", - розповіла про свої дорожні пригоди Наталія.

Могилевська зізналася, що у 90-ті самостійно шила собі та навіть своєму балету вбрання.

Зірка зазначила, як одного разу під час дня народження її подруги Лади Лузіної, гостя вечора та водночас прихильниця Данилка змусила артиста ховатися від неї у ванній кімнаті.

Нагадаємо, Наталія Могилевська назве свою дочку на честь учасниці "Маленьких гігантів".

ВідеоМогилевська на свої перші концерти їздила в метро в бігуді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: