Могилевська в обтислій сукні відсвяткувала день народження на зніманнях "Голосу.Діти-4"

Зіркові колеги вітали Наталію тортом із балериною та кульками.

Тренер проекту "Голос.Діти-4" Наталія Могилевська зустріла 42-й день народження на зніманнях вокального шоу.

У своїх соціальних мережах іменинниця розповіла, що свято розділила з талановитою командою юних співаків вокального проекту:

"Я вперше святкую свій день народження на великому знімальному майданчику, і для мене дуже цінним є те, що саме тут, саме з командою "1+1" я стала іншою людиною. Дякую, що створюєте проекти, які змінюють долі", - сказала співачка зі сцени, подякувавши також тренерам і ведучим проекту.

Наталія Могилевська  відсвяткувала день народження_5
прес-служба каналу "1+1"
Могилевська святкує день народження

Творча команда "Голосу. Діти-4" підготувала для Наталі спеціальний сюрприз. Під час знімань група проекту привітала співачку просто на сцені, подарувавши оберемок різнокольорових кульок та святковий торт, а колеги по тренерському кріслу, популярний співак MONATIK та учасники "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив, разом із глядацькою залою у цей час співали пісню Happy birthday.

Наталія Могилевська  відсвяткувала день народження_6
прес-служба каналу "1+1"
Торт для зіркової іменинниці

На сцені "Голосу.Діти-4" Наталя з'явилася у спокусливій чорній сукні, усипаній камінцями, з відкрити плечима, яка чудово підкреслювала струнку фігуру співачки. 

До слова, на зніманнях "сліпих прослуховувань" Наталя Могилевська з'явилася перед глядачами в кардинально новому образі. Відома співачка не тільки помітно схудла, але і здивувала шанувальників новою короткою зачіскою - каре.

Наталія Могилевська  відсвяткувала день народження_4
прес-служба каналу "1+1"
Могилевська святкує день народження

Наталія Могилевська  відсвяткувала день народження_1
прес-служба каналу "1+1"
Могилевська святкує день народження

Зазначимо, що новими тренерами четвертого сезону "Голос.Діти" стали Наталя Могилевська, MONATIK і солісти групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив. "Голос. Діти"- це єдине вокальне дитяче шоу України, яке виходить на телеканалі "1+1" від 2012 року. Проект - адаптація голландського формату компанії Talpa "The Voice Kids". Учасниками є діти у віці від 7 до 14 років.

Наталія Могилевська  відсвяткувала день народження_2
прес-служба каналу "1+1"
Могилевська святкує день народження

Ведучими  шоу залишилися Юрій Горбунов та Катерина Осадча.

Нагадаємо, четвертий сезон проекту "Голос.Діти" телеглядачі "1+1" побачать вже в новому телесезоні.

Залиште свій коментар