Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молода дружина Дмитра Комарова розповіла, як переживає розлуку з ним

Ведучий постійно знаходиться у відрядженнях.

Молода дружина ведучого Дмитра Комарова модель Олександра Кучеренко, яка показала довгі ноги у сексівбраннях, розповіла, як переживає розлуку з ним, йдеться у "Світському житті".

Телеведучий постійно знаходиться у відрядженнях на зніманнях, тому Олександра Кучеренко знайшла вихід, як пережити розлуку з коханим.

Так, нещодавно Дмитро Комаров вирушив у поїздку, яка триватиме півроку. Але цього разу він зробив виняток і поїхав лише на два місяці.

"Діма тільки поїхав у відрядження, тому я ще не сильно встигла засумувати. Зазвичай Дімині поїздки тривають десь в цілому пів року. Але цього разу він вирішив поділити відрядження на декілька періодів, щоб у нас був час частіше бачитися. Перша його поїздка триватиме два місяці",- зізналася модель

Відео Як дружина Дмитра Комарова чекає його з відрядження

Олександра Кучеренко розповіла, як змінилося її життя після того, як публіка дізналася про те, що вона вийшла заміж за Дмитра Комарова. Однак, виявляється, що новоспечена дружина Дмитра Комарова досі відбивається від прихильників, що до неї залицяються. Подробиці сімейного життя зіркової пари – дивіться в сюжеті.

Як дружина Дмитра Комарова чекає його з відрядження

Також зірка повідомила, що знайшла вихід, як частіше бачитися з чоловіком попри роботу.

"Ми так думаємо, що я приїду його навідати на нейтральній території дня на три", - заявила Олександра.

Нагадаємо, нещодавно Дмитро Комаров розповів про містичне знайомство зі своєю дружиною. Також телемандрівник розповів про книгу, яку пише. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції