Молода дружина літнього Краска підкладає йому опудало у ліжко

Наталія Шевель розповіла, як жартує над чоловіком.

Подружжя акторів Іван Краско та Наталія Шевель, які своїм нерівним шлюбом минулоріч сколихнули чи не весь світ, розповіли, як жартують одне з одним.

Приміром, 26-річна Наталія любить підкласти своєму 85-річному чоловіку опудало у ліжко замість себе.

"Люблю іноді опудало зробити, покласти в ліжко, накрити його ковдрою. Іван кави приносить, намагається мене розбудити, відкриває ковдру, а там мене немає. Цікаво спостерігати за його поведінкою, пластикою, виразом обличчя при цьому. Найчастіше придумую такі фокуси на дачі, коли нікуди не треба поспішати... " - поділилася подробицями сімейного життя з літнім Краском Наталія, пише "Комсомольская правда".

Також Шевель розповіла, що попри поважний вік її коханий буває дуже запальним та порівнює подружні сварки з виверженням вулкану.

"Думаю, що він уже в тому віці, коли його нічим не здивуєш. Можна здивувати тільки своїми досягненнями: написати кльовий вірш, добре зіграти на сцені, згадати в потрібний момент відповідну цитату... Чи спимо ми з Іваном Івановичем і як це відбувається - розумію, всю країну це хвилює. Але говорити на цю тему якось не хочеться", - зізнається Наталя.

Разом з тим, зізналася молода дружина актора, вона намагається берегти його здоров'я і радіє з того, що в неї нема дітей.

"Він дуже погано бачить. Мені вдома доводиться читати для нього текст, перечитувати кілька разів, щоб він запам'ятав свою роль. Іноді начитую на диктофон, тому що я не завжди вдома. Звичайно, втомлююся... Добре ще, поки дитини немає. А так би я взагалі повісилася, напевно", - пояснила дружина Краска.

Нагадаємо, нещодавно літній Краско із юною дружиною перевтілилися у благородних аристократів. Пара знялася у романтичній фотосесії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: