Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молода дружина Тищенка про різницю у віці з ним: Я почуваюся бабцею

Алла Барановська розхвалила свого відомого чоловіка.

Ресторатор Микола Тищенко, який у грудні минулого року одружився із удвічі молодшою гьорлфренд, представив дружину громадськості, йдеться у "Світському житті".

Кохана 45-річного Миколи, 23-річна Алла Барановська, зізналася що абсолютно не відчуває різниці у віці з ним у 20 років.

"Звичайно, коли ми чуємо про різницю у віці 20 років, то переживаємо що і як. Але коли ми бачимо Колю, такого молодого, гарного, спортивного, у якого енергії більше, ніж у мене, я почуваюся дійсно бабцею – тут поряд зі мною такий юнак", - розповіла Алла.

Алла поділилася, що не ображалася на відомого чоловіка, що він приховував стосунки із нею два роки і для фанаток лишався завидним холостяком.

ВідеоМикола Тищенко розкрив секрет післяпологової форми своєї дружини: "Просто вона не розжиралася"

"Мені було так комфортно. От зараз я думаю, чи варто було так голосно заявляти про свою дружину. Микола був дуже завидним нареченим і всі хотіли отримати його увагу. Звичайно, що його обраниця визивала певні негативні емоції. Тому мені було комфортно перебувати у закритому коконі, своєму світі. Я не дуже люблю масштабні світські заходи", - поділилася Барановська.

Дружина Миколи Тищенка
Світське життя
Алла Барановська

Микола Тищенко, своєю чергою, розповів, чим займається кохана.

"Вона не сидить у декреті. Вона навчається паралельно, з інституту приїжджає, здає молоко", - почав говорити Микола.

"Я захищаю диплом, журналістика", - додала Алла.

Також 23-річна дружина Тищенка, яка три місяці тому народила йому сина, розповіла, як повернула форму після пологів.

"У мене було одне правило. В Америці я попросила всіх викинути ваги і не зважуватися після пологів. Я не взяла з собою старих речей, щоб раптом не влізти і не засмутитися. В принципі, за місяць все саме пішло. Плюс я дуже багато плавала", - згадала дівчина.

Також молоді батьки поділилися, що їхній син росте дуже активним хлопчиком. Навіть масажист дивується, що у три місяці малюк такий спортивний.

"Татові гени, з якими ми боремося з перших місяців. Тому що малюк вже хоче підніматися, всі приголомшені. Хоче сідати, йому ж ще не можна. До нас приходить масажист і дивується, як це в три місяці він вже весь такий спортивний, а потім він бачить тата, який виходить зі спальні і всі питання відпадають", - прокоментувала Алла.

Нагадаємо, Микола Тищенко розповів, чому відправив молоду дружину народжувати до Америки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції