Молода кохана Віктора Павліка емоційно відреагувала на звинувачення його ексдружини

Молода кохана Віктора Павліка емоційно відреагувала на звинувачення його ексдружини

Дата публікації
Перегляди
101к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Молода кохана Віктора Павліка емоційно відреагувала на звинувачення його ексдружини

Фото: instagram.com/repyahovakate

Катерина Реп'яхова відповіла на допис колишньої дружини Лариси Созаєвої.

Після емоційного допису, який опублікувала ексдружина співака Віктора Павліка Лариса Созаєва на своїй сторінці в Facebook з його оголеними фото, молода кохана артиста 25-річна Катерина Реп'яхова, яка також є його концертною директоркою, збунтувалася та відповіла на звинувачення колишньої дружини зірки.

Під дописом Лариси Созаєвої у Facebook, який вона згодом видалила, Реп'яхова залишила коментар, де зазначила, що вся історія, викладена ексдружиною Павліка, заснована лише на словах колишнього водія артиста і не вважається правдою.

"Я почну з того, що все, що тут є суцільна брехня. Вся інформація, яка викладена тут, надана колишнім водієм Віктора, який так само ображений на долю, з очевидних причин. Тому що він колишній!", - написала у коментарях молода кохана виконавця.

Також Реп'яхова відповіла на заяву колишньої дружини Павліка про брак коштів, заявивши, що Лариса Созаєва не один раз на рік відпочивала і регулярно отримувала гроші від чоловіка, який на той час вже не жив з нею.

Фото: instagram.com/repyahovakate

"Ви, Ларисо, відпочивали влітку закордоном, взимку на лижах. Ви, Ларисо, при мені просили свого колишнього чоловіка купити то годинник, то куртку (і це нормально). Ви, Ларисо, просили чоловіка купити новий айфон, на той момент, коли він вже пішов з дому. Я свідок того, як Віктор регулярно висилає гроші на продукти. Тисячами. І так було всі 4 роки. Невже не можна знайти гроші й на Макдональдс? Мені здається, вам треба перестати перекладати відповідальність за власне життя на когось іншого", - заявила Катерина.

Окрім цього Катерина Реп'яхова в Instagram-Stories опублікувала фотопідтвердження того, як вона до зустрічі з Павліком могла собі дозволити й дорогі ресторани, і похід у салон, і подорож.

"Я все дитинство подорожувала з мамою. Завдяки моїй сестрі (не вашому колишньому чоловікові) я маю звичку обслуговуватися в якісних салонах і в принципі доглядати за собою (мені для цього чоловік не потрібний). А ви знаєте, що у мами Віктора є новий телевізор з моєї ініціативи? Вона сама відмовилася від нового телефона, попросивши телевізор. Ви знаєте як Віктор допомагає своїм дітям і онукам? А я знаю", - додала молода кохана співака.

Після коментаря Катерини Реп'яхової через кілька годин Лариса Созаєва все ж таки видалила допис у Facebook, заявивши, що її залякали, однак хто саме, вона не говорить.

Фото: facebook.com/profile.php?id=100004387759464

"Я з вами згодна, друзі. Навіщо псувати цим негативом собі життя? Посміхаємося і махаємо!", - повідомила у соцмережі ексдружина Павліка.

Нагадаємо, нещодавно Віктор Павлік зізнався, що зраджував дружину з іншими жінками. Артист сказав, що колишня дружина за нього не стала боротися. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
101к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація