Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молода кохана Віктора Павліка прокоментувала чутки про весілля зі співаком

Катерина Реп’яхова дала відверте інтерв’ю.

Концертна директорка Віктора Павліка Катерина Реп'яхова, яка днями засвітила обручку на фото, прокоментувала чутки про ймовірне весілля з артистом.

У Мережі з’являлися здогадки, що зіркова пара вже одружилася.

Як розповіла в інтерв’ю для КП в Україні Катерина Реп’яхова, виявляється ніякого весілля не було.

"Не знаю, звідки з'явилася ця інформація. У нашому житті не відбулися якісь зміни. Ми як працювали, так і продовжуємо працювати. У нас зараз в пріоритеті тільки робота. І все! Іншої мети поки немає", - прокоментувала Катя.

На запитання, чому ж молода кохана Павліка була з обручкою, відповіла, що просто демонструвала свій манікюр. Однак наразі прикрасу дівчина зняла та фотографує себе без каблучки.

Віктор Павлік з молодою обраницею_1
instagram.com/repyahovakate

"Насправді я просто подякувала за красивий манікюр. Тим більше на знімку я позначила салон, в якому мені його зробили. Я поставила сердечко, що люблю цей салон", - розповідала кохана артиста.

Також в інтерв’ю 25-річна Катерина Реп’яхова зізнавалася, що з мамою Віктора Павліка знайома, але не як дівчина співака.

"Колись давно я була в гостях у його мами. Але як свою дівчину Віктор мене не представляв. У нього старенька мама, ніяких запитань вона мені не ставила. Оскільки вона вже у віці й реагує на все не так адекватно, то немає сенсу їй що-небудь пояснювати", - ділилася дівчина.

Нагадаємо, днями молода наречена Віктора Павліка розповіла, з чого почалися їхні стосунки. За словами дівчини, спочатку все було несерйозно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції