Молода наречена Віктора Павліка розповіла, з чого почалися їхні стосунки

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Молода наречена Віктора Павліка розповіла, з чого почалися їхні стосунки

instagram.com/repyahovakate

За словами дівчини, спочатку все було несерйозно.

Новина про роман 53-річного українського співака Віктора Павліка з 25-річною концертною директоркою Катериною Реп'яховою спантеличила його фанатів.

Сама ж пара насолоджується своїми стосунками і запевняє, що надто вже і не приховувала стосунки, які тривають вже три з половиною роки. За словами Катерини, все починалося несерйозно.

"Ми приїхали з Миколаєва, і на наступний день він мені телефонує і каже: "Хочеш їсти? Поїхали, я тебе нагодую". Я кажу: "Хочу". Я була дівчинкою, яка тільки закінчила університет. У мене не було роботи, я не була впевнена в собі. Можливо, його привабило те, що я беззахисна самотня дівчинка. Вперше він мене запросив на концерт гурту "Козак Систем" в листопаді 2015-го. Потім ми декілька разів зустрілися, він почав проявляти до мене знаки уваги. Природно, я чекала продовження, як і будь-яка дівчинка. Але Віктор мені сказав, що не готовий розлучатися", - розповіла Реп'яхова, пише "КП" в Україні".

instagram.com/repyahovakate

Дівчина також розповіла, що їй треба було за щось жити, оскільки "Віктор її не утримував та фінансової допомоги не пропонував". Катерина почала працювати з Дмитром Карпачовим, організовувала майстер-класи для Маші Єфросиніної.

"Коли Віктор зрозумів, що я з себе щось уявляю, він сказав: "А чому ти мені концерти не робиш?" Я кажу: "Я пропонувала, але ти мене серйозно не сприймав". Коли я таким чином завоювала його довіру, почала займатися виключно його кар'єрою, піаром", - пояснила кохана Павліка.

Цікаво, що співак вже й освідчився своїй дівчини, щоправда дату весілля закохані ще не назначали.

"Віктор одягнув мені обручку на палець, але це не означає, що, наприклад, протягом року ми повинні одружитися. Віктор не любить заходи, гостей, ведучих ... У нас така робота, що ми кожні вихідні все це бачимо. Насправді про весілля з Віктором ми навіть не думали. Але якщо це станеться, то відсвяткуємо його у вузькому колі", - поділилася наречена артиста.

instagram.com/repyahovakate

Зауважимо, що Віктор Павлік був одружений тричі – першою його дружиною була дівчина на ім'я Ліда, яка народила йому сина. Потім у співака були стосунки зі Світланою з Узбекистану, які тривали вісім років і у яких народилася донька Христина.

Потім Павлік не встояв перед красою танцівниці Лариси, з якою він одружувався двічі. У них народився син Павло. 2016-го року Павлік розлучився з Ларисою та почав зустрічатися з Катериною Реп'яховою.

Наступна публікація