Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірки відвідали допрем’єрний показ фантастичної стрічки від Дені Вільньова і Рідлі Скотта.

У кінотеатрі "Оскар" у середу, 4 жовтня, відбулася гала-прем'єра фантастичного фільму режисера Дені Вільньова і продюсера Рідлі Скотта "Той, хто біжить по лезу 2049".

Першими стрічку побачили Джамала з чоловіком Бекіром Сулеймановим, Юрій Горбунов, Олександр Скічко, Денис Глінін ("Океан Ельзи"), Олександр Кривошапко, який нещодавно став батьком, Христина Соловій, Жан Гріцфельдт та багато інших гостей.

Стрічка "Той, хто біжить по лезу 2049" є продовженням фільму 1982 року, знятого за мотивами науково-фантастичного роману Філіпа Діка "Чи мріють андроїди про електричних овець?". Оригінальна картина набула статусу культової, ставши яскравим зразком фільму в жанрі "Кіберпанк" і представником неонуар напрямку.

Дені Вільньов розповів, що проект "Той, хто біжить по лезу 2049" став для нього дуже серйозним випробуванням, оскільки йому не хотілося злизувати під копірку якісь моменти з оригінального фільму, бо в цьому немає сенсу. Однак в той же час все потрібно було зняти з повагою до оригіналу. Доводилося шукати якийсь баланс між тим, щоб бути вірним тому, що вже було знято, і новими ідеями, які не виглядали б безглуздими в цьому всесвіті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції