Молодша сестра Демі Ловато прокоментувала стан зірки після передозування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

16-річна Медісон де ла Гарца про перебіг відновлення співачки.

Популярна співачка Демі Ловато, яка була госпіталізована з передозуванням наркотиками, наразі проходить реабілітацію.

Так, її молодша сестра, зірка серіалу "Відчайдушні домогосподарки" Медісон де ла Гарца у нещодавньому інтерів'ю розповіла, як відбувається відновлення Ловато у рехабі.

Юна акторка заспокоїла шанувальників зірки, заявивши що співачка почувається добре і багато працює, щоб подолати всі наслідки своєї "фатальної помилки". Зараз Демі як і раніше перебуває в реабілітаційному центрі і пробуде там ще довгий час, повідомляє видання Billboard.

"Вона дійсно намагається, вона сповнена рішучості покласти край цьому раз і назавжди. Я дуже пишаюся моєю маленькою" - заявила де ла Гарца в прямому ефірі телепередачі Дакоти Т. Джонс.

За словами 16-річної акторки, співачка ходить на заняття з психологом, займається спортом, ходить на прогулянки і зовсім не думає про свою депресію. Ловато перебуває під постійним наглядом фахівців, які в будь-який момент готові надати допомогу. Сім'я і близькі друзі часто відвідують співачку і перебувають з нею на зв'язку 24 години на добу.

Медісон також додала, що це був непростий час для всієї родини, але вони пройшли всі труднощі разом і вдячні всім за підтримку. Дівчина зазначила, що всі переживання родичів співачки відображені в новій книзі Діани де ла Гарц, мами дівчат.

Нагадаємо, нещодавно Демі Ловато вперше після передозування заскочили на публіці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції