Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молодшу доньку Демі Мур ледь не позбавили життя наркотики

Про це Таллула розповіла на одному з популярних шоу.

Молодша донька Брюса Вілліса та Демі Мур Таллула, яка нещодавно порівняла свою маму з монстром у період вживання наркотиків, сама через них ледь не пішла з життя.

Про це 25-річна донька зіркового експодружжя зізналася під час програми Red Table Talk.

Таллула відверто розповіла, що у 14 років у неї почалися проблеми з алкоголем. Через три роки її заарештували полісмени на вулиці у нетверезому стані. Згодом вона почала вживати і наркотики. Одного вечора тоді ще 18-річна Вілліс вирішила змішати знеболювальні пігулки з кокаїном і заснула. Дівчину у жахливому стані знайшла рідна сестра наступного ранку. Розбудити Таллулу вдалося лише ляпасами по обличчю. Рідні викликали медиків.

Таллула Вілліс_2
instagram.com/buuski
Доньки Демі Мур та Брюса Вілліса

"Смерть була поруч зі мною, я відчувала її. Тоді я зовсім не дбала про себе, мені було все одно, що зі мною буде", – розповіла Таллула.

Також дівчина поділилася, що після цього випадку лікувалася в реабілітаційній клініці в Арізоні та вже 5 років не вживала наркотики.

Усі сестри Вілліс змалку бавилися забороненими речовинами. А передозування наркотиками також пережила їхня мама. Нагадаємо, нещодавно Демі Мур видала скандальну автобіографію. У ній акторка звинуватила колишнього чоловіка Ештона Кутчера в тому, що він схилив її до групового сексу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції