MONATIK долучився до виконання свого хіта "Кружит" жестовою мовою

Активісти представили кліп у рамках концерту у таборі.

У Мережі з'явилося відео із піснею тренера "Голосу.Діти-4" MONATIKa "Кружит", виконаною жестовою мовою.

Проект активістів підтримав і сам артист, поставши у ньому. Співак записав фразу "Вы так особенны" жестовою мовою.

Учасниця акції Юлія Бевзенко розповідає: між моментом звернення до Дмитра та отриманням відео від нього минуло лише чотири години.

Відеокліп побачив світ завдяки команді "Мохіто" у таборі Upgrade yourself camp, що позиціонує себе як ідеальний табір для свідомих людей.

За словами Юлії, до табору вони також запросили Анатолія Куралова (хлопця, який не чує) та перекладача Наталю Кравцову. 

Активісти, попри те, що не називають себе професіоналами у цій справі, отримали підтримку у реалізації проекту для людей, котрі не чують, під назвою Just Like You.

"Ми створюємо платформу для навчання і пошуку роботи", - йдеться на сайті.

"Ось проект, який ми з нашою командою "Мохіто" підготували за двадцять годин, не пропускаючи тренінгів табору і всіх активностей.

Вероніка Тамайо Флорес приїхала на табір з піснею Монатика "Кружит", яку вивчила жестовою мовою. А темою гала-концерту якраз було підняти гостру соціальну проблему.

Ми вирішили вивчити пісню жестовою мовою і зняти кліп. Потім ми зрозуміли: якщо змінювати світ тут і зараз, то є сенс запросити до табору людей, які не чують, з перекладачем.

Написали, домовилися, зробили. До нас приїхав Анатолій Куралов і перекладачка Наталія Кравцова. Завдяки цьому, Толік зміг не тільки побачити наш кліп, але і почути пісню MONATIKa "Кружит" вперше. Нас підтримав MONATIK, надіславши відео з фразою "Вы так особенны", жестовою мовою. З моменту, як ми написали Дімі і до того як він надіслав нам відео, минуло чотири години", - написала Юлія у соцмережі.

Ще одна учасниця проекту, Вероніка Тамайо Флорес, розповіла ТСН.ua про ідею створення кліпу та співробітництво з MONATIKом.

""Кружит" - це неофіційний гімн минулорічного табору, я вирішила вивчити її жестовою (мені переклала її Наталія Кравцова) для конкурсу талантів. Чому жестовою - є проект "Почути", який організовує інклюзивні культурні заходи.

Його співорганізатор - моя близька подруга. Я долучилася до цього проекту, закінчила базовий курс жестової мови і познайомилася з кількома людьми, які не чують. Тому мені близька ця історія. Коли ми дізналися, що на гала-концерт потрібно робити соціальні проекти - вирішили зробити проект для слабочуючих людей.

На Дмитра вийшли через його представницю. Ми дуже раді, що Діма відгукнувся. Це важливо, коли лідери думок піднімають важливі соціальні теми", - підкреслює вона.

Робота над відео була трудомісткою, але яскравою.

"Це був дуже довгий і яскравий день. Ми поділили текст по фразах між членами команди, вони вчили його по відео. До цього ніхто з них не стикався з жестовою мовою. За картинку відповідав інший член команди - Філіп Стручков. Він обирав ракурси, знімав і монтував", - розповіла дівчина нашому сайту.

Ребята, всем привет. Вот проект, который мы с нашей командой "Мохито" подготовили за двадцать часов, не пропуская тренингов лагеря и всех активностей. Вероника Тамайо Флорес приехала на лагерь с песней Монатика "Кружит", которую выучила на жестовом языке. А темой гала-концерта как раз было поднять острую социальную проблему. Мы решили разучить песню на жестовом языке и снять клип. Потом мы поняли: если менять мир здесь и сейчас, то имеет смысл пригласить в лагерь неслышащих людей с переводчиком. Написали, договорились, сделали. К нам приехал Kuralov Anatoliy и переводчица Наталия Кравцова. Благодаря этому, Толик смог не только увидеть наш клип, но и услышать песню Монатика "Кружит" впервые. Нас поддержал Монатик, прислав видео с фразой "Вы так особенны", на жестовом языке. С момента, как мы написали Диме и до того как он прислал нам видео, прошло четыре часа. За это спасибо Юла Юла. Мы счастливы. Мы сделали то, что хотели и несмотря на то, что проекты других ребят были просто невероятными, поддержку в дальнейшей реализации проекта, все вожатые и создатели лагеря – Алла и Андрій Клименко, отдали нам. Что мы будем делать дальше? Вот тут www.justlikeyou.com.ua. Важно: Ника не переводчица и все мы не профессионалы. Но мы поменяли наш мир прямо здесь и сейчас. Неслышащие люди такие же, как и мы. И мы ещё обязательно сделаем субтитры к видео. Режиссер, оператор, монтажёр, цветокорр — лучший Phil Struchkov, который получил в лагере белый браслет и звезду за свой вклад. Будем рады вашему любому слову в комментариях, историям, репостам и вашему содействию. Ваша команда "Мохито" и автор ключевой идеи привезти в лагерь неслышащих людей, невероятный, лучший вожатый, Aleksandr Vishnevskiy. #upgradeyourselfcamp http://upgrade-yourself.com.ua/camp/

Опубліковано Юлією Бевзенко 8 серпня 2017 р.

Нагадаємо, минулоріч дівчина представила хіт "Океану Елизи" Віддай мені (свою любов) жестовою мовою. Відео із її виконанням набуло широкого розголосу у Мережі. А у травні 2017-го у Києві представили унікальний концерт, де 15 пісень були виконані жестовою мовою.

Залиште свій коментар