Побачив світ довгоочікуваний кліп артистів на трек "Глубоко...".

Дует виконавців Наді Дорофєєвої та MONATIK, які днями представили трек "Глубоко...", сьогодні випустили яскравий кліп на композицію.

Танцювально-музична фантазія розгортається в сюрреалістичному Будинку П'єра Кардена - унікальному Bubble House в Каннах.

Музичні хвилі "Глубоко..." заповнили весь простір, а локація з 28 кімнат-бульбашок стала справжнім рингом танцювальної уяви.

Постановником хореографії став Денис Стульніков, а над стильними образами працювала режисер Таню Муіньо.

"Давайте уявимо, що ця відеоробота ілюстрація чоловічої фантазії, яка була розбурхана настільки яскравою і непередбачуваною появою прекрасної небезпеки. Він здивований, адже вона впевнено створює хвилі тривоги і цікавості. Вийде у них зловити один загальний ритм - дивіться у кліпі", - прокоментував MONATIK.

"Коли я вперше почула пісню, одразу ж представила нас в кліпі – настільки в неї сильна енергія! Ми неначе потрапляємо всередину арт-об'єкта, занурюємося в ілюзію, відчуваючи неймовірно глибокі емоції. У нас вийшла відеоісторія про шалений потяг, який неможливо зупинити... Занурюйтеся разом з нами в світ цієї фантазії", - сказала про роботу Надя.

Спільний трек MONATIK&Надя Дорофєєва "Глубоко..." набрав вже 2,5 мільйона переглядів і увійшов до топу трендів на YouTube.

Нагадаємо, раніше несподіваний дует MONATIK і Надя Дорофєєва знявся у літній фотосесії. Знімання відбувалися у Франції.