Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Побачив світ довгоочікуваний кліп артистів на трек "Глубоко...".

Дует виконавців Наді Дорофєєвої та MONATIK, які днями представили трек "Глубоко...", сьогодні випустили яскравий кліп на композицію.

Танцювально-музична фантазія розгортається в сюрреалістичному Будинку П'єра Кардена - унікальному Bubble House в Каннах.

Музичні хвилі "Глубоко..." заповнили весь простір, а локація з 28 кімнат-бульбашок стала справжнім рингом танцювальної уяви.

Постановником хореографії став Денис Стульніков, а над стильними образами працювала режисер Таню Муіньо.

"Давайте уявимо, що ця відеоробота ілюстрація чоловічої фантазії, яка була розбурхана настільки яскравою і непередбачуваною появою прекрасної небезпеки. Він здивований, адже вона впевнено створює хвилі тривоги і цікавості. Вийде у них зловити один загальний ритм - дивіться у кліпі", - прокоментував MONATIK.

"Коли я вперше почула пісню, одразу ж представила нас в кліпі – настільки в неї сильна енергія! Ми неначе потрапляємо всередину арт-об'єкта, занурюємося в ілюзію, відчуваючи неймовірно глибокі емоції. У нас вийшла відеоісторія про шалений потяг, який неможливо зупинити... Занурюйтеся разом з нами в світ цієї фантазії", - сказала про роботу Надя.

Спільний трек MONATIK&Надя Дорофєєва "Глубоко..." набрав вже 2,5 мільйона переглядів і увійшов до топу трендів на YouTube.

Нагадаємо, раніше несподіваний дует MONATIK і Надя Дорофєєва знявся у літній фотосесії. Знімання відбувалися у Франції.

Вибір редакції