Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Monatik опублікував ніжне фото рудоволосої дружини і присвятив їй ліричні рядки

Артист дуже рідко тішить фанів світлинами своєї дружини і дітей.

Український співак Monatik, який поєднав душу з танцем у новій пісні, поділився з фоловерами рідкісним фото своєї дружини Іри.

Ніжна світлина, на якій обличчя Іри приховує скуйовджене вітром волосся, зроблене на березі Перської затоки у Дубаї, де вони проводять сімейний відпочинок.

"Це розкішне волосся й очі кольору молодість підіймають знову, хоча... після ударів таких не піднімаються", - ніжно підписав артист світлину.

Він додав ще декілька рядків. Наводимо мовою оригіналу: 

"Эти роскошные волосы и глаза цвета молодость подымают опять, хотя... после ударов таких не поднимаются. Эти ливни лишь поют о хорошем, ведь перемены случаются, когда прислушаться, а мы пытаемся. Сколько повидали, сколько раз ломали, как бы сильно не носила нас земля, а это было все не зря, не зря, не зря..."

Любовна лірика Monatik і світлина його рудоволосої дружини привела фанів у захват. "Прекрасна Іра, чудовий ви", "Яка вона у вас красуня", "Дуже гарні рядки", "Ви неймовірна людина і є прикладом для наслідування", - писали фоловери у коментарях.

Зазначимо, що Monatik не часто балує своїх фоловерів фотографіями своєї родини, але нещодавно він виклав світлину своїх дітей з відпочинку.

Нагадаємо, що після Нового року більшість українських зірок вирушили на зимові канікули до теплих країн. Наприклад, Катя Осадча плавала з дельфінами на Маврикії, а Надя Дорофєєва поїхала у Дубай, але примудрилася потрапити там до лікарні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції