Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
MONATIK показав, як змусив літати героїню свого кліпу "Сильно"

Кліп створювався за допомогою новітніх комп'ютерних технологій.

Відомий мультиартист та тренер "Голосу країни-10" MONATIK, який порадував фанів випуском нової роботи на пісню "Сильно", приголомшив юзерів високотехнологічністю нового кліпу.

Однак ексклюзивно для ТСН.ua творці відео розсекретили подробиці його створення та поділилися знімками з бекстейджу.

Так, зазначається, що весь казковий світ та зовнішній вигляд героїні, зображений у відео, був вигаданим та втіленим в життя завдяки новітнім комп'ютерним програмам та нанотехнологіям в студії massa+.

Що до процесу створення героїні, яка впродовж відео літає, змінює колір волосся, вбрання та покривається металом, то її було зроблено зі звичайної дівчини, яку зняли всередині сферичної конструкції сотнею камер.

Кліп MONATIK, бекстейдж

А вже потім зі 100 синхронно зроблених фотографій реальної дівчини була відтворена її 3D-модель, якій реконструювали очі, волосся та колір шкіри.

MONATIK, бекстейдж кліпу
прес-служба MONATIK
MONATIK, бекстейдж кліпу
прес-служба MONATIK

Зрештою вийшла цифрова копія реальної героїні, готова до наступних етапів підготовки.

MONATIK, бекстейдж кліпу
прес-служба MONATIK

Наступним етапом процесу створення стала своєрідна робоча чернетка (аніматика), в якій були детально затверджені рухи камери і головної героїні та продумана вся послідовність сцен. І тільки після цього творці розпочали роботу над вбранням головної героїні, яке можливо було видозмінювати протягом кліпу.

MONATIK, бекстейдж відео
прес-служба MONATIK

Цікаво, що волосся, брови, вії та фантастичний мейкап були зроблені за допомогою програм Cinema4D та X-Particles.

MONATIK, бекстейдж кліпу
прес-служба MONATIK

Загалом весь процес створення кліпу тривав 2 місяці. А над реальним стрибком головної героїні працювала ціла команда каскадерів і альпіністів. Репетиції безстрашної моделі координували більше 20 каскадерів.

Нагадаємо, не так давно MONATIK на честь десятого ювілейного сезону "Голосу країни" разом зі своїми підопічними вперше в історії шоу записав композицію, яка стала неофіційним гімном проєкту. Пісня називається "Наш голос", а кліп на неї знімався на даху Київської фортеці з краєвидом на НСК "Олімпійський".

Залиште свій коментар

Вибір редакції