Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
MONATIK розчулив відео бекстейджу з дітьми з підготовки до "VIVA! Найкрасивіші-2018"

Мультиартист разом з учасниками "Голосу.Діти" своїми виступами відкривав та завершував церемонію.

Днями у центрі столиці відбулася десята ювілейна церемонія нагородження "VIVA! Найкрасивіші-2018".

Почесною місією відкривати та завершувати подію був відначений мультиартист, тренер "Голосу.Діти-4" MONATIK.

Одним з найбільш пам'ятних номерів церемонії нагородження стала пісня "Краса", яку MONATIK створив ексклюзивно до 10-річчя церемонії "VIVA! Найкрасивіші".

Мультиартист виконав новий хіт разом зі своїми підопічними "Голосу. Діти" Веронікою Коваленко, Ніно Басілаєю, Андрієм Бойком, Владом Фенічком, Владою Смаляною, Христиною Жуковською, Юлією Радчук, Олександрою Мазур та Дариною Красновецькою.

ВідеоMONATIK показав, як готувався до "Viva! Найкрасивіші-2018" з учасниками "Голосу.Діти"

Днями у центрі столиці відбулась десята ювілейна церемонія нагородження "VIVA! Найкрасивіші". Почесною місією відкривати та завершувати подію був удостоєний мультиртист і творець найбільш танцювальних хітів – тренер "Голосу.Діти-4" MONATIK.

MONATIK показав, як готувався до "Viva! Найкрасивіші-2018" з учасниками "Голосу.Діти"

У ексклюзивному відеобекстейджі для ТСН.ua МONATIK відкрив залаштунки підготовки до церемонії, а також зізнався, що був радий знову зібрати учасників "Голосу.Діти" та творити разом музику:

"Коли "Viva" звернулися до мене з такою важливою місією - написати пісню, присвячену 10-річчю журналу, я зрозумів, що її звучання і душа проявиться максимально чесно, тільки якщо ми з хлопцями (прим. Антоном Чілібі і Сергієм Єременком - "MonatikChilibiSound") зробимо це з нашим майбутнім – учасниками "Голосу.Діти"! Я дуже гордий і щасливий за результат! Дякую "Viva" за те, що посіяли зерно, яке проросло в настільки мотивуючу, чесну пісню і дали можливість дітям насолодитися такою сценою і глядачами. А глядачеві, своєю чергою, - нашим світлим майбутньому".

Церемонію нагородження "VIVA! Найкрасивіші" глядачі телеканалу "1+1" побачать 11 лютого, у неділю, о 23:10.

До слова, переможцями премії "VIVA! Найкрасивіші-2018" стали Оля Полякова та Олег Винник.

Залиште свій коментар

Вибір редакції