Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-10": MONATIK розповів, чому тренери до останнього не натискають червоні кнопки

Судді перевіряють потенційного учасника на стійкість.

Ювілейний сезон "Голосу країни-10" ознаменувався запеклою битвою тренерів за потужні голоси та унікальні тембри. З кожним ефіром вільних місць у командах тренерів залишається все менше - зіркові наставники утворюють коаліції і застосовують неочікувані тактики.

Тренер вокального шоу MONATIK розказав, як обирає учасників та скільки часу необхідно йому, аби розпізнати сильний голос на сліпих прослуховуваннях.

Вже звичним явищем на проєкті став той факт, що тренери натискають кнопку на фінальних секундах виступу, тримаючи інтригу ледь не до завершення пісні. Це неабияк змушує учасників хвилюватися. Скільки насправді їм потрібно часу для роздумів, аби натиснути на омріяну для вокалістів кнопку, розказав у прямому ефірі "Сніданку з 1+1" під час відео-дзвінка MONATIK:

"Зізнаюсь чесно, вже на третій ноті ти розумієш – розгорнешся до учасника чи ні. Ми тягнемо час тому, що хочеться перевірити учасника на стійкість. Йому ж надалі доведеться виходити у прямі ефіри, де буде боротьба з дуже сильними вокалістами – тому має бути не лише потужний голос, а ще моральна стійкість і витримка - треба бути готовим до будь-яких випробувань – і це одне з них".

Гостем ранкової студії також став учасник сліпих прослуховувань – 23-річний Владислав Семьонов з Києва. Під час третього ефіру на сцені "Голосу країни" він проникливо виконав пісню Dancing On My Own, зміг розгорнути три суддівських крісла та приєднався до команди MONATIKa. Хлопець почав захоплюватися музикою ще в дитинстві, раніше грав у мюзиклах. Зараз він поєднує співочу кар’єру з роботою у сфері інформаційних технологій. Окрім того, Влад прийшов на проєкт, аби привернути увагу суспільства до збереження планети. Владислав є еко-активістом: не купує пластик та сортує сміття, і саме екологічній темі він присвятив участь у "Голосі країни".

Ведучим "Сніданку" він розповів, що не очікував розгонути три червоних крісла, а MONATIKa обрав, бо відчуває, що вони з ним на одній хвилі.

Своєю чергою, Дмитро Монатік відзначив яскравий виступ свого підопічного на сцені "Голосу країни-10" та розказав, що змусило його натиснути кнопку та боротися за хлопця на сліпих прослуховуваннях: 

"У Влада крутий голос, а ми на сліпих прослуховуваннях, перш за все, повертаємось на голос. Не має сумнівів, він талановитий хлопець - вже вся країна це помітила. Та потім я дізнався ще й про те, що його особистість значно глибша. Я від нього заряджаюсь, він не тільки екологічний ззовні, але й дуже екологічний всередині - чистий і думками, і душею".

Чи зможе Дмитро Монатік привести свого підопічного до омріяної перемоги ювілейного сезону "Голосу країни-10" дізнаємось незабаром.

Зауважимо, що за результатами третього дня сліпих прослуховувань, до команди Дана Балана та ПТП з NK долучилися по три учасники, а до команд MONATIKA і Тіни Кароль додались по два.

Залиште свій коментар

Вибір редакції