MONATIK розповів про масштабний тур Америкою та зустріч із Jay-Z

MONATIK розповів про масштабний тур Америкою та зустріч із Jay-Z

Фото: ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Артист влаштував феєричне шоу у семи містах США.

Український мультиартист MONATIK, який заінтригував співпрацею з міжнародною компанією Apple Music, поділився подробицями масштабного туру Америкою.

Так, в інтерв’ю для ТСН.ua співак розповів, що відвідав 7 міст Америки з шоу "LOVE IT ритм".

"Це був дуже насичений на концерти місяць. Напевно, найдовша наша з командою гастрольна подорож. Ми відвідали 7 міст Америки: Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Чікаго, Сан-Франціско, Маямі, Сієтл та Атланту. На щастя, незабутньо зустрічали нас у кожному місті туру", – поділився артист.

Фото: instagram.com/monatik_official

Також MONATIK  зізнався, що приємною несподіванкою стало те, що серед глядачів концертів було дуже багато місцевого населення: жителі Венесуели, кубинці та американці.

"Вони вчили напам’ять треки з нового альбому. Це просто неймовірно було чути! Музика Made in Ukraine не має меж і лунає від наших іноземних шанувальників. Що може бути краще? Тому емоції постійно були просто надзвичайні", – розповів знаменитість.

Крім того, під час гастрольного туру MONATIK вдалося познайомитися з багатьма місцевими митцями.

"Були на концертах наших міжнародних колег: Канье Уєст, Аліши Кісс. До речі, на концерті неперевершеної Аліши зустріли Jay-Z. Дуже продуктивно провели час", – похизувався мультиартист.

MONATIK додав, що дітей в Америку із собою вирішили не брати.

MONATIK з дружиною / Фото: instagram.com/monatik_official

"Знаючи логістику американського туру, яка була настільки насиченою (3 дні поспіль перельоти між теплом і максимальним холодом, що не всі дорослі з цим справляються), ми не наважилися з дітьми поїхати у такий ритм. Тому подорож стала дуже складною емоційно. Привезли їм багато подарунків і дуже тепло зустрічали один одного", – розповів український виконавець.

Нагадаємо, нещодавно MONATIK з дружиною в однакових костюмах побували в Діснейленді.

Повʼязані теми:

Наступна публікація