Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
MONATIK розповів, як порушив закон та змусив ревнувати власну дружину

Співак поділився подробицями знімань нового кліпу.

Український мультиартист MONATIK, який нещодавно представив відеокліп на нову пісню "Зашивает душу", який знімав у Венеції, поділився подробицями його знімання, йдеться у "Світському житті".

Варто зазначити, що головна героїня кліпу - манекенниця дуже схожа на дружину виконавця, така ж сама руда, така ж сама симпатична. Так, за словами Дмитра, дружина можливо й ревнувала його до дівчини.

MONATIK_2
Світське життя
Дружина Монатіка

"Можливо десь щось проскакувало, але навряд че ревність. Адже я не даю жодного приводу. Ми максимально розуміємо, що таке наша професія, а що таке особисте життя. А в особистому житті я, принаймні мені так здається, не давав приводу для ревнощів", - зізнався співак.

Як зауважив MONATIK, що у дружини можливо була хіба що ностальгія за романтичними пікніками та прогулянками на гондолах. Аже у кліпі виконавець показав своє життя з дружиною.

"Життя, тільки трішки гіперболізоване задля кадру. Звичайно ми не стрибаємо в канали Венеції, хоча ми могли б", - зауважив артист.

ВідеоMonatik зізнався, за що його ледь не арештували у Венеції

Дмитро Монатик випустив кліп "Зашивает душу", який знімали у Венеції. Головна героїня кліпу схожа на дружину Монатика. Однак Дмитро переконав, що приводу для ревнощів не було. 

Monatik зізнався, за що його ледь не арештували у Венеції

Також артист розповів як ризикнув стрибнути у кліпі у канал, оскільки у венеційських каналах, не те що не купаються, а вони настільки брудні, що іноді навіть запах мають.

"Я в дитинстві купався в річці Стир. Я в принципі не бридлива людина і це ж не класно буде, якщо вони туристам скажуть, що туди можна пірнати, по-друге там штраф 500 євро за такі стрибки, але ми не платили, нас не спіймали", - зізнався MONATIK.

Нагадаємо, днями стало відомо, що команда MONATIK потрапила у п'ять номінацій Pro Party M1 Music Awards.

Залиште свій коментар

Вибір редакції