MONATIK розповів, яке прізвисько для нього вигадали маленькі учасники "Голос.Діти-3"

Кожному учаснику своєї команди артист дарує особистий талісман.

Лічені дні залишилися до старту третього сезону дитячого вокального проекту "Голос.Діти", який відбудеться 2 жовтня о 21:00 на телеканалі "1+1".

Чого очікувати від прем'єри, сьогодні в ефірі "Сніданку з 1+1" розповів новий тренер проекту, український співак і мультиартист MONATIK.

"Спочатку я дуже переживав, почувався, як на іспиті - начебто всі квитки вивчив, але хвилювання все одно присутнє. Але щойно почув першого учасника, зрозумів, що "Голос.Діти" - це найбільш нереальна пригода, яке може трапитися з тренерами і глядачами", - ділиться враженнями від роботи на проекті MONATIK.

Учасники своєю чергою також дуже тепло сприйняли нового тренера проекту, за лаштунками маленькі таланти називають його "MONATIK - музичний братик".

MONATIK у "Сніданку з 1+1"_2
прес-служба каналу "1+1"

MONATIK у "Сніданку з 1+1"_6
прес-служба каналу "1+1"

Співак поділився з глядачами своїми думками про те, які саме голоси шукає на "сліпих прослуховуваннях" третього сезону:

"Я з тих тренерів, хто шукає особливу манеру, вокал, який можна впізнати з тисячі. На такий голос я повертаюсь одразу. Шукаю дітей, які не бояться експериментувати і виражати сміливі дитячі погляди. Я даю повну свободу учасникам своєї команди, ми будемо творити нову українську музику і давати свіжий подих відомим хітам".

MONATIK розповів ведучим "Сніданку з 1+1", що кожному учаснику своєї команди він дарує особливий талісман у вигляді значка, який повинен об'єднати команду.

MONATIK у "Сніданку з 1+1"_5
прес-служба каналу "1+1"

MONATIK у "Сніданку з 1+1"_3
прес-служба каналу "1+1"

"Ласкаво просимо до команди Монатіків, - пожартував тренер, подарувавши Руслану Сенічкіну та Людмилі Барбір свій талісман. - Цей талісман я дарую кожному учаснику, який потрапляє до моєї команди. Він символізує життя людини, злети і падіння, яких не потрібно боятися, адже вони нас вчать чогось важливого. Я щиро вірю, що цей талісман подарує дітям мотивацію і віру в себе".

MONATIK у "Сніданку з 1+1"_4
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, прем'єра третього сезону "Голос.Діти" відбудеться 2 жовтня о 21:00 на телеканалі "1+1". Тренерами "Голос.Діти-3" стали Тіна Кароль, Потап і MONATIK. Учасники нового сезону проекту - "покоління вільних", адже вони - сучасні, яскраві і вільні від стереотипів, з унікальними тембрами і найсильнішими голосами.

З прем'єрою "Голос.Діти-3" 2 жовтня стартує "Рік Голосу" на телеканалі "1+1", який після закінчення дитячої версії продовжиться дорослим вокальним проектом "Голос країни".

ВідеоMONATIK розповів про роботу із маленькими співаками та про перший суддівський досвід

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: