MONATIK випустив запальний кліп на трек "ритмоLOVE", записаний з Lida Lee і NiNO

Дата публікації
Перегляди
7102
Поділитись:
WhatsApp
Viber
MONATIK випустив запальний кліп на трек "ритмоLOVE", записаний з Lida Lee і NiNO

Фото: пресслужба MONATIK

Режисеркою відео, незмінно, виступила Таню Муіньо.

Український мультиартист MONATIK не припиняє тішити шанувальників своєю творчістю.

Цього разу співак представив нову відеороботу на трек "ритмоLOVE", який записав з підопічними свого продюсерського центру MONATIK Corporation Lida Lee и NiNO.

Lida Lee і NiNO / Фото: пресслужба MONATIK

Режисеркою відео, незмінно, виступила Таню Муіньо, а оператором став Микита Кузьменко. У музичному відео представлені найстильніші тренди сезону осінь-зима 2020-21: роборука, інсталяція із світлодіодних астер, програмована стрічка-скакалка з led-матеріалів, ефекти і лазери, що гіпнотизують.

Фото: пресслужба MONATIK

Сети декорацій створювалися артдепартаментом Олени Гаджилової. Стильні образи героїв відеокліпу, які були детально опрацьовані групою стилю Ольги Жижко, являють собою різні покоління, які об'єднуються якістю ритму кожного із артистів.

У новій роботі MONATIK, Lida Lee и NiNO в компанії своїх друзів-танцюристів запропонують глядачеві трендові танцювальні напрямки, такі як шафл, баскетбольний фристайл, брейкінг, денсхолл і хіп-хоп. Спостерігати за їхніми рухами – справжнє естетичне задоволення. Хореографом-постановником став Денис Стульников.

"РитмоLOVE" - це спосіб життя головних героїв відео. Той випадок, коли ти чуєш і відчуваєш ритм в кожному кроці, русі, шумі міста, в кожному звуці навколо і неможливо зупинитися. Різні покоління, різне бачення, різні особистості, але їх об'єднує одна суперсила - одне почуття ... Ритму!

прокоментував роботу Дмитро Монатік
MONATIK у робо-руці / Фото: пресслужба MONATIK

Нагадаємо, що не так давно продюсер кінобіографії про Елтона Джона "Рокетмен" та кінорежисер легендарного драматичного фільму-мюзиклу "Найвеличніший шоумен" Майкл Грейсі зізнався, що залишився у захваті від мюзикла MONATIK "Ритм".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7102
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація