Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
MONATIK збирає "недитячі" іграшки, а Павлік не шкодує грошей на гітари: що колекціонують зірки

Серед знаменитостей є чимало колекціонерів.

Популярний співак MONATIK збирає іграшки за чималі гроші, а у народного артиста Олексія Вертинського є колекція  взуття, йдеться у "Світському житті".

"Чотири черепахи, як оптом, коштували дві тисячі доларів. Я ж вам кажу: це – недитячі іграшки", - зізнається артист MONATIK.

Ще з дитинства майбутній виконавець хітів захопився культурою та персонажами коміксів, котрі тепер у вигляді іграшок стоять у нього на фортепіано.

Віктор Павлік є колекціонером також недешевих гітар, котрі зірка збирав 15 років.

Віктор Павлік
Світське життя
Віктор Павлік збирає недешеві гітари

"Міс Україна-1995" та директор Вишгородського історико-культурного заповідника Влада Литовченко збирає вишиванки ручної роботи. Вартість національного вбрання та аксесуарів залежить від унікальності та складності роботи.

Співачка Санта Дімопулос збирає дорогі вінтажні речі у власному бутіку. У Санти є навіть сукня Крістіана Діора з музею, котра коштувала зірці дуже дорого, тому вона не планує її поки продавати.

Бізнесмен Гарі Корогодський колекціонує незвичні окуляри, ба навіть має такі, як у Елтона Джона.

А в актора Олексія Вертинського інша пристрасть – взуття. У гардеробі народного артиста є понад 60 пар екстравагантного взуття. Його артист нерідко вдягає на спектаклі.

Відео Колекції зірок: у Монатика - черепашки за 2 тисячі $, у Санти – сукні Chanel, у Павліка - гітари

Залиште свій коментар

Вибір редакції