MONATIK зняв у новому кліпі Леру Лисенко з "Голосу.Діти-3"

Дівчинка взяла участь у зніманнях відео на трек "Вечность".

Рудоволоса учасниця команди "монатіків" з "Голосу.Діти-3" Валерія Лисенко, яка запам'яталася глядачам любов'ю до бардівської пісні, знялася в новому кліпі свого тренера на сингл "Вечность".

Попри те, що вчора дівчинка залишила проект, поступившись у "вокальному батлі" Владу Фенічку, тренер MONATIK запросив її виконати одну з головних ролей у своєму новому кліпі. Після знімань кліпу Лера зізналася, що тренер здійснив її мрію знятися у справжньому кліпі. Але головне, що на проекті маленька співачка знайшла справжнього друга – MONATIKА.

Нагадаємо, талановита рудоволоса Лера Лисенко запам'яталася глядачам незвичайним виконанням пісні "С тучки на тучку" на "сліпих прослуховуваннях" третього сезону "Голосу.Діти". Допитлива Лера займається авіа моделюванням, грає на гавайському щипковому інструменті "укулеле" і мріє, щоб бардівська пісня знову стала популярною.

Вчора на "вокальному батлі" разом з Владом Фенічком і Маргаритою Халіною Лера виконала пісню Земфіри "Жить в твоей голове". Наприкінці діти прочитали пронизливого вірша авторства MONATIK, який не міг не зворушити тренерів і глядачів до сліз.

Окрім того, учасники команди MONATIK з "Голосу.Діти-3" виступили разом зі своїм тренером на сольному концерті в Києві в рамках всеукраїнського туру "#MONATIK звучит". Дружна команда "монатіків", як самі себе називають учасники, виконали разом зі своїм тренером пісню українською мовою "Може вже досить".

Відеокліп "Вечность" MONATIK презентує вже в кінці листопада.

Нагадаємо, з прем'єрою "Голос.Діти-3" стартував "Рік "Голосу" на телеканалі "1+1", який після закінчення дитячої версії продовжиться дорослим вокальним проектом "Голос країни-7".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: