Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
MONATIK зворушливо привітав молодшого сина з днем народження, опублікувавши його архівне фото

Сьогодні Платону виповнюється три роки.

Український мультиартист MONATIK, який днями замилував знімками з підрослими синами, привітав молодшого з днем народження.

Сьогодні маленькому Платону виповнюється три роки. У своєму фотоблогу популярний співак зворушливо привітав малюка зі святом, оприлюднивши архівне фото сина. На світлині зірка позує з крихітним новонародженим Платоном. Обличчя нащадка виконавець не приховав.

MONATIK_1
instagram.com/monatik_official

"Як же швидко летить час. Ще вчора ти був таким. Спостерігав за братом, який тільки-тільки навчився ходити і дивувався його швидкості. Весь час вимагав того, чого не міг пояснити, і тому постійно розробляв свої зв'язки і наші перетинки... Дуже голосно. Але без сліз, саме вимагаючи",  – пригадав артист.

Також MONATIK залишив так званий лист у майбутнє, сподіваючись, що він, уже дорослий, прочитає цей текст. "Пишу з розумінням, що ти підростеш, відшукаєш цей пост і ностальгуючи та щасливо поглянеш в небо і згадаєш, який ти сильний ТиРекс. Не сумуй, Vitamin D отримуй. Я маю на увазі, старший брат завжди поруч, як і ми!", – додав співак.

MONATIK_2
instagram.com/monatik_official

До вітань долучилися і фанати MONATIK. У коментарях юзери залишили купу приємностей. Привітала Платона з триріччям і колишня солістка "ВІА Гри" Санта Дімопулос, яка у вересні вдруге стала матусею: "Яке фото! З днем народження молодшого".

Нагадаємо, MONATIK отримав звання "Артиста десятиліття".

Залиште свій коментар

Вибір редакції