Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Монголи, араби, грузини, італійці: тренери "Голосу країни-9" вперше розповіли про склад своїх команд

Потап, Тіна Кароль, MONATIK та Dan Balan вже встигли побачити учасників та зібрати свої команди.

20 січня о 21:00 телеглядачі каналу "1+1" зможуть побачити грандіозний старт нового дев’ятого сезону найвокальнішого проекту "Голос країни", тренерами якого стали шоумен Потап, співачка Тіна Кароль, мультиартист MONATIK та співак міжнародного рівня, номінант "Grammy", Dan Balan.

Артисти вже встигли побачити учасників та зібрати свої команди на зніманнях сліпих прослуховувань, які завершились у грудні.

Так, співак Dan Balan розповів, що йому вдалося зібрати дійсно міжнародну команду.

Голос країни-9_1
прес-служба каналу "1+1"

"У мене і монголи, і араби, і грузини, й італійці. Я дуже цьому радий. Вони десь схожі на мене, тому що я себе вважаю людиною світу, оскільки жив в різних країнах і містах протягом свого життя. Мені подобалося вивчати інші культури. І зараз виходить так, що я інтуїтивно повернувся до людей різних національностей. Це буде дуже цікаво, адже кожен мій учасник вже має потенціал на 100%. Я хочу зміцнити їхні сильні сторони, аби всі голоси виблискували яскравіше", - зазначив співак.

А отартистка Тіна Кароль розповіла, що з її командою не страшно буде йти навіть у бій, адже вона стала наставником особистостей з великої літери.

Голос країни-9_9
прес-служба каналу "1+1"

"Це голоси, які налаштовують душевні струни на натхнення. Для мене важливо, аби кожний учасник зміг викликати в глядача емоції: залишити слід, залишити музику, залишити добро. Я на світлій стороні. І це буде в моїй команді пріоритетом", - поділилася співачка.

MONATIK зібрав команду мрійників, креативних та цікавих вокалістів.

Голос країни-9_2
прес-служба каналу "1+1"

"Я впевнений, перше, що чіпляє, це їхня сила та бажання бути в проекті. Це голосом читається, це тембром передається, це тебе захоплює. Ну і коли учасники вміють передати свої життєві переживання і бажання у пісні, це змушує тебе повернутися до них", - зізнався мультиартист.

Однак продюсер Потап розповів, що його конкурентам буде несолодко, тому що він зібрав яскравих вокалістів.

Голос країни-9_3
прес-служба каналу "1+1"

"Моя команда – це культова команда, від слова культура. Ми зробимо нову культуру в музиці, адже це сезон самородків. Ми тільки почали, але цього разу я вже бачу переможця проекту у своїй команді", - заінтригував Потап.

До кого саме з учасників повернулися народні улюбленці і чи дійсно у Потапа є потенційний переможець, глядачі зможуть побачити вже 20 січня о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції