Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Монро розповіла про кардебалети можновладців на гей-курортах у Криму

Артистка поділилася, що багато високопосадовців полюбляють відпочивати у Симеїзі.

Травесті-діва Монро, яка відмовляється від виступів в анексованому Криму, відверто обурена забороною самопроголошеного прем'єра півострова Сергія Аксьонова в'їзду на територію Криму секс-меншинам, йдеться у "Світському житті".

Для травесті-діви Крим був не лише місцем зустрічі з однодумцями та місцем роботи, а й другою Батьківщиною.

 Монро одразу ж згадала популярний серед секс-меншин кримський курорт у Симеїзі

"Всі чудово знають, що Симеїз гей-курорт з часів Радянського Союзу. Це всі знають. Туди у всі часи з'їжджалися високопоставлені урядовці, які влаштовували такі кардебалети, що Януковичу і Пшонці просто снилися. Я декілька разів була на таких вечірках і бачила цих людей-можновладців з усього колишнього СНД. Вони в серпні приїжджають в Симеїз, як на Лазуровий берег", - прокоментувала Монро.

ВідеоТравесті діві Монро довелось попрощатись з Кримом

Що ж стосується рішення Аксьонова, артистка наголосила, хто він такий, аби вирішувати, кому в'їжджати на територію Криму, а кому - ні

"Аксьонов не вічний, яке він має право визначати, хто кого може любити. Хто він такий. Людина, яка сама себе проголосила царем та богом. Я буле дуже обурена, потім засмутилася", - поділилася травест-діва.

Нагадаємо, розвідниця травесті-діва Монро відчула запах радянщини в Севастополі. Епатажна світська левиця говорить, що місто знову стало "совковим".

Залиште свій коментар

Вибір редакції