Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Головні ролі у стрічці зіграли Вігго Мортенсен та Магершала Алі.

У вівторок, 22 січня в кінотеатрі "Оскар" відбулася гала-прем'єра найкращої комедії року за версією "Золотого глобуса" – "Зелена книга" з Вігго Мортенсеном і Магершалой Алі.

Першими стрічку з українських зірок оцінили Андрій Хливнюк, Дмитро Шуров з дружиною Ольгою Шуровою, Ігор Кондратюк, Василіса Фролова, Кароліна Ашіон, Ахтем Сейтаблаєв, Ярослав Лодигін, Олександр Бережок і Євген Гашенко (Дизель-шоу) Анатолій Анатоліч, Ірма Вітовська, Дмитро Ступка, Даша Коломієць, Ганна Завальська, Алік Шпилюк, Римма Зюбіна, Денис Козловський, В'ячеслав Соломка, Софія Мілано, Олексій Дівєєв-Церковний.

Про фільм:

Тоні "Базіка" – людина, яка ніколи не вміла тримати язика за зубами. Але зате у нього досить добре без будь-яких слів виходить махати кулаками. Саме таку людину в 1962 році найняв до себе у водії досить витончений музикант, один із найкращих джазових піаністів свого часу Доктор Дон Ширлі – людина з темною шкірою, але світлою душею. Водій йому потрібен для того, щоб поїхати з концертом на південь, де представників його раси не дуже-то й люблять. Скільки же проблем може виникнути через це. Але ні Тоні, ні Дона це не хвилює, адже є щось більш цінне, що стоїть над кольором шкіри – музика та геніальність Ширлі. Потрібно мати велику мужність, щоб змінювати людей навколо себе.

На екранах України фільм "Зелена книга" стартує від 24 січня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції