Монтаж сцени та перекритий центр: Київ готується до відкриття Євромістечка для музичної першості

На Майдані Незалежності вже встановили символічні літери-назву конкурсу.

Монтаж сцени та перекритий центр: Київ готується до відкриття Євромістечка для музичної першості

© eurovision.ua

У центрі столиці, на Хрещатику розпочали монтаж Євромістечка (Eurovision Village). Напередодні туди завезли обладнання для облаштування однієї із локацій пісенного конкурсу - зі сценою та великим екраном, йдеться у сюжеті ТСН.

На черзі перекриття ще кількох прилеглих до Хрещатика вулиць. Відкриття Євромістечка заплановане на наступний четвер, четверте травня.

© eurovision.ua

Розташується воно на площі у 13 квадратних кілометрів та матиме 12 зон, серед яких фудкорти, зони для глядачів, інформаційні зони.

Найголовнішою є перша – сцена. Наразі вона монтується, робочі розпочали її встановлення від самого ранку.

© eurovision.ua

© eurovision.ua

Важливо, що наразі рух  деякими вулицями міста перекрито, тому можливе ущільнення трафіку.

© eurovision.ua

© ТСН

Для "Євробачення" майбутнє Євромістечко є надзвичайно важливою зоною, оскільки саме там глядачі матимуть змогу відвідати концерти із українськими зірками, бачити трансляції конкурсу та розважатися.

© КМДА

Нагадаємо, до "Євробачення-2017" київську Арку Дружба народів почали розфарбовувати різними кольорами. Крім того, репетиції музичної першості у столиці розпочалися 20-го квітня.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie