Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Моська лає на слона": Камалія висловилася стосовно критики від Катерини Кухар у "Танцях з зірками"

Артистка прокоментувала зауваження балерини.

Чоловік співачки Камалії, Мохаммад Захур, якому під час її участі у "Танцях з зірками" закидали проплачування цього процесу, прокоментував  таку інформацію у "Світському житті".

"Гроші у мене не закінчились, я би міг продовжувати ще й платити, але, мені здається, що вона заслужено пішла. Залишились найбільш танцювальні пари. Ну як, Комаров там", - сказав багатій.

Камалія, своєю чергою, ствердила, що Оля Полякова "за лаштунками вона навіть дуже мила".  Крім того, Камалія пояснила своє ставлення до критики від судді проекту Катерини Кухар.

"Моська лає на слона називається", - коротко відповіла артистка стосовно коментарів балерини на свою адресу. Її чоловік доповнив фразою "або коментарі " закомплексованої жінки".

За лаштунками шоу Камалія та Катерина Кухар мали розмову.

ВідеоЧоловік Камалії Захур готовий стати в пару з Дмитром Комаровим у "Танцях з зірками"

"Я у неї запитала: що там за неробочу спину, наче в мене жиру, нічого не висить, все наче підтягнуто. Ви розумієте, спина танцівниці, кожен м'яз має промальовуватися. (говорить про відповідь Катерини Камалія)".

Зрештою, за словами співачки, вона сказала Кухар, що не є  танцівницею.

Чоловік артистки її ревнував, але не був проти її танців із іншим партнером.

"Справа в тому, що я в собі впевнений і тому не ревную. Ну я ревную, звісно, але, коли це – танці. Це ж не мусульманські танці, що вони будуть на відстані двох метрів танцювати одне від одного", - жартує він.

 На запитання від Осадчої про ймовірність тепер спільних танців, Мохаммад Захур ствердив: може лише у в партнерстві з Комаровим потанцювати.

"Ми одне одного будемо варті", - підсумував чоловік Камалії.

Нагадаємо, Камалія та Дмитро Жук покинули проект "Танці з зірками" після п’ятого прямого ефіру

Залиште свій коментар

Вибір редакції