Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Моторошне видовище: Сумська налякала фанів відео, де її обличчя "замуровують" фарбою

Акторка показала процес проби гриму.

Українська зірка Ольга Сумська, яка нещодавно відсвяткувала перший день народження онуки, показала, що не завжди проби гриму бувають приємними.

На сторінці в Instagram артистка виклала відео, де гримери наносять на її обличчя спочатку рожеву, потім жовту фарби, роблячи таким чином зліпок.

Фани Сумської були приголомшені побаченим. "Я б збожеволіла. І скільки так сидіти потрібно? Акторам нелегко", "Який жах", "Ви безстрашні, я ніколи б не погодилася щоб мене так замазали навіть для роботи", - лишають коментарі фоловери зірки.

 

Проба грима

Публикация от Ольга Сумская (@olgasumska)

Для чого з обличчя Сумської так "знущалися", акторка поки тримає у таємниці. Лише привідкрила завісу, що їй робили основу для латексного гриму задля нового фільму.

Пізніше артистка виклала приголомшливу світлину, на якій постає з коротким волоссям. Щоправда, Ольга також не повідомила, чи з’явиться у такому вигляді у новій стрічці.

 

Як вам?

Публикация от Ольга Сумская (@olgasumska)

Нагадаємо, місяць тому Ольга Сумська втілила свій легендарний образ Роксолани у турецькому посольстві. Зірка взяла участь у концерті під назвою "Музика, на яку надихнула Роксолана".

Вибір редакції