Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Моя гордість: Тоня Матвієнко зворушливо привітала старшу дочку з 20-річчям

Співачка показала дорослу доньку.

Українська популярна співачка Тоня Матвієнко, яку нещодавно змусили співати в аеропорту, зворушливо привітала старшу дочку з ювілеєм.

Доньці співачки Уляні виповнилося 20 років. Вона з'явилася в житті Тоні, коли тій було 17 років. Саме невелика різниця у віці зробила мати та доньку найліпшими подругами, яких тільки можна уявити.

Тоня Матвієнко_3
Прес-служба Тоні Матвієнко

На своїй сторінці Instagram артистка опублікувала фото доньки та супроводила його зворушливим постом-привітанням.

"З днем народження, доцю! Тобі сьогодні 20. Уляся - моя гордість. Розумна, спортивна, добра, красива, працьовита і комунікабельна. Все життя за, що бралася, дуже швидко опановувала предмет чи ситуацію. Уявіть собі, що в 4 роки вона гасала по лісі на двоколісному велосипеді, в 12 років водила машину-механіку, а в 16 билася на змаганнях по кікбоксингу! Дівчина-ракета (її призвисько). Обожнюю своє дівчисько!", - поділилася з шанувальниками артистка.

Тоня Матвієнко_2
Прес-служба Тоні Матвієнко

Варто зазначити, що з 16 років Уляна живе самостійним життям. Заробляє та навчається у Київському національному університеті культури і мистецтв. Її спеціалізація водночас є роботою мрії - режисура естрадно-масових свят. У вільний від навчання час Уляна дуже любить малювати і досягла в цьому неабияких успіхів.

Тоня Матвієнко_1
Прес-служба Тоні Матвієнко

Оскільки наразі Тоня Матвієнко перебуває на гастролях та не може привітати свою доньку особисто, то вона записала їй ніжне відеозвернення.

"А це сюрприз-вітання! Все для Тебе", - підписала ролик співачка.

Нагадаємо, нещодавно зіркове подружжя Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна влаштували імпровізований концерт у Нідерландах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції