Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мої неціловані губи вкриваються льодом: Сєдокова божеволіє через відсутність чоловіка

Співачка зізналася, що протягом місяця не мала чоловіка.

Популярна співачка Анна Седокова, яка нещодавно скаржилася, що не могла вчасно виїхати із Києва до Москви, знову поділилася своїми проблемами.

Тільки цього разу виконавиця виказала свій душевний біль, який відчуває через відсутність чоловіка протягом кількох місяців.

На своїй сторінці Instagram cпівачка опублікувала емоційний пост, в якому розповіла, що її зачіпають закохані пари навколо, тому що сама вона ні з ким не цілувалася вже протягом місяця чи двох,  і що їй не вистачає обіймів, спільного перегляду серіалів і, звичайно, сексу.

"Я більше не можу бути без хлопця. Я божеволію. Скрізь закохані пари... Ось уже як місяць я ні з ким не цілувалася, а якщо ще й врахувати, що той мій останній поцілунок був з жінкою і додати ще пару тижнів від того моменту, як я розлучилася. Це що виходить? Я що вже майже півтора місяця без обіймів, а може і два? ", - зауважила артистка.

 

Все. Я больше не могу быть без парня. Я с ума схожу. Везде влюбленные пары. Везде. Даже в музыке, вот посмотрите эта тенденция? Никогда так не были популярны дуэты, а сейчас что ни песня, то вместе Вот уже как месяц я ни с кем не целовалась, а если ещё и учесть, что тот мой последний поцелуй был с женщиной и добавить ещё пару недель от того момента, как я рассталась. Это что получается? Я что уже почти полтора месяца без обниманий, а может и два??? Мама. Спасите, помогите. Я никогда не думала, что махая головою на грустные рассказы девочек о том, что у них пол года никого нет, я как-то этим проникнусь У меня всегда кто-то есть. Был. Из одних отношений я стремительно перемешалась в другие, а сейчас что? Так вот она старость ? Или это та самая мудрость? И не нужно мне, пожалуйста, сейчас там злорадно улыбаться, хаха мол, доигралась. Никто с тобой не хочет. Хочет, то хочет. Я не хочу. Ни милы мне все и не хочется просто так... И что получается, может это меня так верности учат? Воздержанию? Преобразовываю свою энергию, в что-то лучшее? Но что может быть лучше , чем гулять вместе, его объятья, безостановочные поцелуи, а потом секс всю ночь. И еда И И сериальчик, а потом опять секс. И спать обнявшись... Мои губы нецелованные уже как второй месяц, кажется, покрываются льдом . А что если я целоваться разлучилас ??? Вообщем, если верить в теорию визуализации желаний ю, Инстаграм, можно мне, пожалуйста, парня? Я честно буду себя вести хорошо. В этот раз)

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

Також Сєдокова розповіла, що в її житті практично не було періодів, коли вона залишалася б одна на такий "довгий" період.

"У мене завжди хтось є. Був. З одних стосунків я стрімко переміщалася в інші. А зараз що? Так ось вона старість? Чи це та саме мудрість?", - додала співачка.

Наприкінці своєї емоційної розповіді виконавиця поділилася своїми мріями та найкращими моментами у стосунках з чоловіком.

"Що може бути краще, ніж прогулянки разом, його обійми, безупинні поцілунки. А потім секс всю ніч. І їжа. І серіальчік. А потім знову секс. І спати обнявшись ... Мої губи нецілованні вже як другий місяць, здається, покриваються льодом. А що якщо я цілуватися розлучилася?", подсумувала співачка.

Нагадаємо, поцілунок з жінкою, про який згадала Анна Сєдокова у своєму пості, це результат її останньої відеороботи на пісню "Ни слова о нем".

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції