Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Моїй дитині в країні наставили масово лжемогили - мама Кузьми "Скрябіна"

Ольга Михайлівна розповіла про шахраїв, які наживаються на імені її сина.

Портрет Кузьми "Скрябіна" використовують для реклами своїх послуг деякі похоронні фірми, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Про це повідомила мама покійного музиканта Ольга Кузьменко на своїй сторінці у соцмережі. Вона звернулась до небайдужих людей і розповіла, що нечисті на руку бізнесмени роблять могили на своїх показових майданчиках, де вказують дані Андрія.

Мама музиканта попросила допомогти їй виявити всі ці фірми. Люди з різних куточків України почали надсилати фото пам'ятників із зображенням Андрія по всій країні.

За словами мами Кузьми, це маса фірм. Всі вони купують у одного підприємця фото Кузьми і розміщують на своїх "вітринах" у вигляді могили музиканта.

"Виявляється, що у місті Чернівці приватний підприємець зробив на металокераміці фотографію і розсилає це як рекламу, оті свої вироби, Андрія на цьому зображенні. Розсилає по всій Україні у похоронні бюро. А похоронні бюро роблять лжемогили. Ви розумієте, моїй дитині в країні наставили масово лжемогили. Звичайні могили, стоїть мій Андрій. Написано Кузьменко Андрій з усіма датами і ота фотографія, з Чернівців", - розповіла Ольга Михайлівна.

ВідеоМати Кузьми Скрябіна поскаржилася на безсоромне використання портретів сина для реклами

Портрет Кузьми Скрябіна використовують для реклами своїх послуг деякі похоронні фірми. Про це повідомила мама покійного музиканта, Ольга Кузьменко, на своїй сторінці у соцмережі. Вона звернулась до небайдужих людей і розповіла, що нечисті на руку бізнесмени роблять могили на своїх показових майданчиках, де вказують дані Андрія.

Мати Кузьми Скрябіна поскаржилася на безсоромне використання портретів сина для реклами

Мама музиканта спробувала зв'язатися з цим підприємцем, проте їй відповіла його помічниця.

"Я зателефонувала, сказала, що займаюся таким бізнесом. Запитала: "Як мені отримати Кузьму "Скрябіна"?. "Дуже просто, - каже мені прийомниця, - та ми вже всій Україні роздали". Кажуть, вже три роки роздають. А потім я представилася, що я мама Андрія. Була довга мертва пауза", - поділилася Ольга Кузьменко.

Звертаюся до фанів Кузьми Скрябіна! Прошу у всіх вас допомоги! Звертаюся до всіх християн України!! Допоможіть виявити...

Опубликовано Ольгой Кузьменко Суббота, 22 сентября 2018 г.

Помічниця не хотіла давати Ользі Михайлівні контакти директора, тож мамі Кузьми довелося знайти телефон через прокуратуру.

Жінка зізналася, що спочатку хотіла по-людськи  вирішити питання.

"Я на початку думала, що як з людьми, відозву напишу, всі мене правильно зрозуміють. Але не тут то було. У людей на першому плані, звичайно, гроші", - сказала Ольга Михайлівна.

Тепер жінка планує винищити всі підроблені пам'ятники Кузьмі і не зупиниться, поки не досягне свого.

Нагадаємо, що у серпні батько та вдова Кузьми вперше дали інтерв’ю після загибелі музиканта.

Залиште свій коментар

Вибір редакції