Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Популярні групи стали хедлайнерами заключного дня заходу.

З 21 до 24 червня в Києві на НСК "Олімпійський" відгримів фестиваль BELIVE 2018.

За чотири дні тут виступили Jamiroquai, Everything Everything, HURTS, HONNE, Parov Stelar band і багато інших.

Хоча у другий і третій дні йшов дощ, це зовсім не завадило артистам і відвідувачам відчути всю атмосферу події.

Всі хедлайнери відзначили високий рівень організації фестивалю та висловили бажання повернутися. Jamiroquai і HURTS зробили пости в Instagram, в яких подякували київській публіці за енергетику.

“Гарний Києве! Сьогодні ввечері ми будемо хедлайнерами BELIVE на Олімпійському стадіоні. Це буде грандіозно!"- обіцяли HURTS і повністю підтвердили свої слова 22-го червня на Main Stage.

Фестиваль відвідало багато зірок українського шоу-бізнесу. Серед відвідувачів були помічені Джамала, Наталя Могилевська, Коля Серга, Микола Матросов та інші.

Найпопулярнішим днем став 24 червня, День молоді. Вхід у цей день коштував всього 100 грн, а гроші з продажу перерахували до фонду "Таблеточки" на лікування дітей.

Цього дня хедлайнерами стали Constantine, Mozgi і "Время и Стекло".

MOZGI розгойдали стадіон шаленою енергетикою, хітами і гарячими танцями. Потап, Позитив, Дядя Вадя, Ед, Рус і DJ Bloodless вперше показали у Києві нову програму всеукраїнського туру "Винос Мозку" і влаштували розрив на головній сцені фестивалю.

Посил "MOZGI. Київ. Любов" вловив кожен гість BELIVE – публіка відривалася разом з артистами під ритми "Аябо", "Малибу", "Але Але", "Любовь" та інших популярних пісень. Пролунав і новий літній трек "Влажно Пляжный Движ", кліп на який група представить на початку липня.

 

Це вологі пляжний движ #belive #київ #mozgi

Публікація від Юля Перкун (@23_juliet)

"Время и Стекло" не менш емоційно і епічно завершили чотириденний фестиваль запальним шоу.

Глядачі підспівували кожній пісні і знали всі танцювальні рухи "ВиС". А у фіналі виступу на всіх чекав сюрприз - група анонсувала великий сольний концерт #ВИСЛОВО, який відбудеться у лютому 2019 року у Палаці Спорту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції