Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Можливий батько дитини Жанни Фріске шокував зізнанням

Радік Гущин заявив, що ніколи не був знайомий зі співачкою.

У родині померлої від раку Жанни Фріске дещо прояснилася ситуація навколо того, хто ж є справжнім батьком її сина, дворічного Платона.

Світло на справу пролив 32-річний адвокат Радік Гущин. Саме він у грудні минулого року заявив, що є батьком сина співачки.

Проте днями Гущин зробив сенсаційне зізнання. За словами адвоката, він ніколи навіть не був знайомим із артисткою, пише StarHit.

"У 2011 році у мене не було стабільної роботи. Донорство в банку сперми приносило непоганий заробіток. Один з лікарів в той час поділився зі мною, що Жанна Фріске нібито шукає потенційного донора для майбутньої дитини, вона хотіла вдатися до процедури екстракорпорального запліднення. Сказав і сказав, я швидко забув про це. Незабаром знайшов стабільну роботу, одружився, у нас з дружиною народився син Дамір - ровесник Платона. Після того як в червні 2015 року не стало Жанни, я багато читав про неї в Інтернеті, а коли побачив фото сина, мені здалося, що він схожий на мене", - пояснив Гущин.

Радік Гущин Фріске
Радік Гущин

Син Жанни Фріске_1
instagram.com/friskefan
Гущин вирішив, що Платон схожий на нього

Тоді адвокат подумав, що він може бути батьком Платона.

"Через юридичні формальності мені довелося вказати, що нас з Жанною пов'язували романтичні стосунки, але це, звичайно, неправда. Процес сильно затягнувся, експертизу на встановлення батьківства робити не будуть, та й навколо багато галасу, який тільки погіршує ситуацію і шкодить рідним Жанни. Тому я відмовився від позову, справу закрито", - сказав адвокат.

Гущин вибачився перед родиною Фріске та її цивільним чоловіком Дмитром Шепелєвим.

Нагадаємо, тим часом батько Жанни Фріске продовжує воювати з її чоловіком. Так, Володимир Борисович має намір лишити Шепелєва спадку. Батько Жанни заявив, що ані будинок під Москвою, ані квартира в центрі російської столиці ведучому не дістануться.

Залиште свій коментар

Вибір редакції