"Можуть бути "несподіванки": чоловік Повалій про скасування її концерту у Києві

"Можуть бути "несподіванки": чоловік Повалій про скасування її концерту у Києві

Ігор Ліхута прокоментував рішення артистки не робити виступ в Україні.

Чоловік та продюсер співачки Таїсії Повалій, яка скасувала концерт у Києві, Ігор Ліхута прокоментував рішення виконавиці.

За словами Ліхути, вони зі співачкою порадилися з професіоналами і вирішили, що наразі проводити концерт в Україні є недоречним.

"Порадившись з професіоналами, ми з Таїсією прийшли до висновку, що через політичну ситуацію в нашій країні цей концерт проводити не варто. Можуть бути різні "несподіванки". Тому вирішили почекати", - пояснив Ліхута, пише "КП" в Україні".

Продюсер зауважив, що справа була не у концертному майданчику. Як відомо, Таїсія Повалій хотіла відіграти концерт у палаці "Україна". Ліхута зауважив, що справа тут у "конкретному артисті". І якби Повалій вирішила відіграти концерт в іншому місці, там би ніхто теж не був застрахований "від несподіванки". Продюсер артистки додав, що поки що вони "гастролюватимуть за кордоном".

Ігор зізнався, що Повалій засмутилася через ситуацію, що склалася, проте здаватися і не думає.

"Ми все одно зробимо цей концерт через рік або через півтора. Сподіваюся, ситуація в країні зміниться", - підсумував Ліхута.

Нагадаємо, що наприкінці липня співачка Таїсія Повалій оголосила про те, що вперше за п'ять років дасть концерт у Києві. Виступ мав відбутися 10 грудня у палаці "Україна". Однак директор палацу "Україна" Роман Недзельський повідомив, що жодних домовленостей щодо концерту між ним та організаторами не було укладено. Саме тоді він назвав новину про концерт Повалій у палаці "Україна" "провокацією".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів