Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Музей мадам Тюссо прибрав воскові фігури Меган Маркл та принца Гаррі

Усе через намір герцогів вийти із королівської родини.

Воскові фігури Меган Маркл і принца Гаррі, які оголосили про намір вийти з королівської родини, прибрали із композиції лондонського Музею мадам Тюссо.

Як пише The Sun, таке рішення керівництво музею ухвалило після відмови герцога і герцогині Сассекських від статусу високопоставлених членів британської королівської сім'ї.

Воскові фігури Меган Маркл і принца Гаррі_4
Associated Press

"Разом з рештою світу ми реагуємо на дивовижні новини про те, що герцог і герцогиня Сассекські склали з себе повноваження королівських осіб. Відсьогодні фігури Меган і Гаррі більше не будуть частиною нашої експозиції королівської сім'ї", - сказав генеральний менеджер музею Стів Девіс.

Воскові фігури Меган Маркл і принца Гаррі_1
Associated Press

Також він уточнив, що фігури будуть в музеї, втім, не в цій експозиції. "Як дві наші найпопулярніші та найулюбленіші фігури, вони, звичайно, залишаться у музеї", – додав Девіс.

Наразі, поруч із королевою, принцом Філіппом та герцогом та герцогинею Кембриджською є порожній проміжок.

Воскові фігури Меган Маркл і принца Гаррі_3
Associated Press

Нагадаємо,  8 січня принц Гаррі та його дружина Меган виступили з офіційним зверненням, у якому йдеться, що герцоги Сассекські мають намір вийти з королівської родини, а також бажають стати фінансово незалежними. На це рішення одразу відреагувала королева Єлизавета ІІ. Юзери вважають, що це хитрий план Меган.

Залиште свій коментар

Вибір редакції