Музей мадам Тюссо прибрав воскові фігури Меган Маркл та принца Гаррі

Музей мадам Тюссо прибрав воскові фігури Меган Маркл та принца Гаррі

Фото: Associated Press

Усе через намір герцогів вийти із королівської родини.

Воскові фігури Меган Маркл і принца Гаррі, які оголосили про намір вийти з королівської родини, прибрали із композиції лондонського Музею мадам Тюссо.

Як пише The Sun, таке рішення керівництво музею ухвалило після відмови герцога і герцогині Сассекських від статусу високопоставлених членів британської королівської сім'ї.

Фото: Associated Press

"Разом з рештою світу ми реагуємо на дивовижні новини про те, що герцог і герцогиня Сассекські склали з себе повноваження королівських осіб. Відсьогодні фігури Меган і Гаррі більше не будуть частиною нашої експозиції королівської сім'ї", - сказав генеральний менеджер музею Стів Девіс.

Фото: Associated Press

Також він уточнив, що фігури будуть в музеї, втім, не в цій експозиції. "Як дві наші найпопулярніші та найулюбленіші фігури, вони, звичайно, залишаться у музеї", – додав Девіс.

Наразі, поруч із королевою, принцом Філіппом та герцогом та герцогинею Кембриджською є порожній проміжок.

Фото: Associated Press

Нагадаємо,  8 січня принц Гаррі та його дружина Меган виступили з офіційним зверненням, у якому йдеться, що герцоги Сассекські мають намір вийти з королівської родини, а також бажають стати фінансово незалежними. На це рішення одразу відреагувала королева Єлизавета ІІ. Юзери вважають, що це хитрий план Меган.

Повʼязані теми:

Наступна публікація