Музей мадам Тюссо прибрав воскові фігури Меган Маркл та принца Гаррі

Дата публікації
Музей мадам Тюссо прибрав воскові фігури Меган Маркл та принца Гаррі

Associated Press

Усе через намір герцогів вийти із королівської родини.

Воскові фігури Меган Маркл і принца Гаррі, які оголосили про намір вийти з королівської родини, прибрали із композиції лондонського Музею мадам Тюссо.

Як пише The Sun, таке рішення керівництво музею ухвалило після відмови герцога і герцогині Сассекських від статусу високопоставлених членів британської королівської сім'ї.

Associated Press

"Разом з рештою світу ми реагуємо на дивовижні новини про те, що герцог і герцогиня Сассекські склали з себе повноваження королівських осіб. Відсьогодні фігури Меган і Гаррі більше не будуть частиною нашої експозиції королівської сім'ї", - сказав генеральний менеджер музею Стів Девіс.

Associated Press

Також він уточнив, що фігури будуть в музеї, втім, не в цій експозиції. "Як дві наші найпопулярніші та найулюбленіші фігури, вони, звичайно, залишаться у музеї", – додав Девіс.

Наразі, поруч із королевою, принцом Філіппом та герцогом та герцогинею Кембриджською є порожній проміжок.

Associated Press

Нагадаємо,  8 січня принц Гаррі та його дружина Меган виступили з офіційним зверненням, у якому йдеться, що герцоги Сассекські мають намір вийти з королівської родини, а також бажають стати фінансово незалежними. На це рішення одразу відреагувала королева Єлизавета ІІ. Юзери вважають, що це хитрий план Меган.

Наступна публікація