Музичний геноцид. Фронтмен російського гурту різко відреагував на потрапляння до "Миротворця"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Колектив "Крематорий" мав виступити у Києві.

Слідом за багатьма російськими виконавцями соліст рок-гурту "Крематорій" Армен Григорян потрапив до списку сайту "Миротворець".

Лідера колективу Армена Григоряна неймовірно обурив цей факт – музикант оприлюднив звернення через свого друга-журналіста Олексія Певчева.

Виконавець не приховує – дійсно виступав в окупованому Криму (через що і потрапив до "чистилища").

При цьому, свою заяву Григорян розпочав такою фразою: звернення гурту "Крематорий" у відповідь на музичний геноцид.

 "За всю 35-річну історію існування "Крематория" група безліч разів виступала на території України. І коли вона була в складі СРСР, і в пострадянський час. Нас завжди зустрічали хлібом-сіллю, а ми дуже тепло ставилися до наших українських слухачів. Так само як ми завжди приймали запрошення виступити в будь-якому місті світу, включаючи півострів. Для нашого колективу немає меж і держав, є тільки люди! Ми музиканти, і для нас найголовніше - творчість. Незважаючи на політичну ситуацію між двома державами, ми все ж прийняли запрошення організаторів міжнародного фестивалю "Атлас Вікенд" (Atlas Weekend, прим.ред) виступити там, тому що ми щиро віримо - саме Музика здатна об'єднувати народи і поселить мир в покалічених політиками душах!", - зауважив він.

Рокер прямо не каже, приїде до Києва чи ні в результаті. Сайт ТСН.ua звернувся в СБУ за інформацією, чи існує заборона на в'їзд Армену Григоряну в Україну.

"Опублікована на сайті "Миротворець*" новина в хамському, навіть провокаційному ключі абсолютно суперечить його назві. По суті його "місії" більш відповідає назва "Війнотворець". Ці підбурювачі навмисно зіштовхують людей лобами, розпалюючи ще більшу ненависть і ворожнечу. Але ми знаємо, що прості громадяни України вірять в добро і світло, і не готові танцювати під дудку націоналістів, що розперезалися. Ми з вами, друзі!", - наполягає у своїй заяві фронтмен "Крематория".

До слова, рокери мали виступити на фестивалі Atlas Weekend і наразі все ще перебувають на сайті заходу серед гостей.

Нагадаємо, лідер Nautilus Pompilius Бутусов також не залишився осторонь факту свого потрапляння до "Миротворця". Артист вважає, що опинився в "чистилищі" безпідставно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції