Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "1+1" з'явиться нове гумористично-розважальне шоу від студії "Квартал 95"

Прем'єра проекту на "1+1" відбудеться 29 вересня.

Студія "Квартал 95" та Drive Production розпочали роботу над новим гумористично-розважальним українськомовним шоу "Ігри приколів", в якому 11 акторів, зірок "Ліги сміху", гратимуть веселі скетчі на побутові, культурні, соціальні, політичні теми, зрозумілі та близькі мільйонам українців.

У кожному випуску "Ігор приколів" телеглядачі побачать шість скетчів, за допомогою яких творці проекту пропонують подивитися на часом непросту реальність, як на своєрідні ігри приколів.

Нове гумористичне шоу "Кварталу 95"_3
прес-служба каналу "1+1"

Веселі пародії на відомі телевізійні шоу, незвичайні інтерпретації музичних хітів, оригінальні номери, присвячені чергам за біометричними паспортами, українським автошляхам, львівському сміттю, футболу та Лізі чемпіонів, "мінімальці 3200 грн", дивовижним екскурсам у світову історію тощо, допоможуть глядачам з гумором подивитися на нагальні питання українців.

Ролі в музичних та ігрових номерах виконають популярні актори "Ліги сміху": зірка "Танців з зірками" Юрій Ткач, Олександр Станкевич, Тарас Стадницький, Андрій Рибак, Олександр Степаненко, Ірина Сопонару, Тетяна Песик, Анастасія Оруджева, Михайло Денісов, Віктор Розовий та Святослав Антіпов.

Нове гумористичне шоу "Кварталу 95"_1
прес-служба каналу "1+1"

Нове гумористичне шоу "Кварталу 95"_6
прес-служба каналу "1+1"

Ведучий та один з акторів проекту – Ігор Ласточкін, тренер "Ліги сміху", ведучий "Розсміши коміка" та фронтмен команди "Ліги сміху" "Дніпро".

Нове гумористичне шоу "Кварталу 95"_2
прес-служба каналу "1+1"

Цікаво, що знімання проекту відбуваються в компактному глядацькому залі з двома сценами, на одній з яких демонструються переважно музичні номери, на другий - ігрові скетчі. Крім того, декорації, в яких, розігруються скетчі, максимально наближені до реальності, що створює ефект повного занурення.

Шоу виходитиме в ефір "1+1" щоп'ятниці з 29 вересня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції