Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На 106-му році життя помер творець діснеївського оленяти Бембі

"Бембі" — мультфільм про оленятко, екранізація казки австрійського письменника Фелікса Зальтена.

У віці 106 років помер художник мультиплікаційної студії Disney Тайрус Вонг.

Про це повідомляється на сторінці Walt Disney Museum в Twitter.

Вонг відомий як автор ескізів, які згодом стали основою мультфільму "Бембі" 1942 року. Увагу на малюнки звернув особисто засновник студії Уолт Дісней. Художник працював в Disney з 1938-го по 1941-й, після чого перейшов на роботу в Warner Brothers. У 2001 році він став лауреатом премії "Легенди Діснея", яка присуджується за значний внесок в історію компанії. Вонг переїхав в США з Китаю в дев'ятирічному віці.

"Бембі" — мультфільм про оленятко, екранізація казки австрійського письменника Фелікса Зальтена. У 2011 році анімаційна картина була віднесена до Національного кінореєстру США. Відомо, що це був улюблений мультфільм Уолта Діснея.

Нагадаємо, що раніше у США у віці 84 років померла актриса Деббі Рейнольдс - мати актриси Керрі Фішер, яка зіграла принцесу Лею в фільмі "Зоряні війни". Фішер пішла з життя 27 грудня.

У Рейнольдс підозрювали серцевий напад. "Швидку" для 84-річної актриси викликали в будинок її сина Тодда Фішера, який розташований в районі Беверлі-Гіллс. Перед госпіталізацією Деббі обговорювала з родичами похоронну церемонію Керрі Фішер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції